XXVI Aukcja Promocyjna sobota, 18 lipca 2015 r., godz. 12 Dom aukcyjny Rynek Sztuki sp. z o.o. Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) Organizatorzy: Patronat honorowy: Patronat:

XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

Page 1: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

XXVI Aukcja

Promocyjnasobota, 18 lipca 2015 r., godz. 12

Dom aukcyjny Rynek Sztuki sp. z o.o.Łódź, ul. Wschodnia 69

(róg Narutowicza, I piętro)

Organizatorzy:

Patronat honorowy: Patronat:

Page 2: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

2 www.ryneksztuki.eu

Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o.

II. Warunki zakupu dzieła w Domu Aukcyjnym Rynek Sztuki podczas Aukcji Promocyjnych

1. Nabywca może zapoznać się z ofertą prezentowaną w Domu Aukcyjnym (DA) co najmniej pięć dni przed aukcją.2. Wstęp na aukcje jest wolny i nie obowiązuje wpłata wadium. Osoby zainteresowane udziałem w aukcji proszone są przed licytacją o dokonanie rejestracji i pobranie numerów identyfikacyjnych.

W aukcji można brać udział telefonicznie lub zgłaszać swoje propozycje listownie lub przez internet na adres [email protected]. Klient proszony jest o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.3. Cenę przedstawioną w ofercie aukcyjnej należy traktować jako wywoławczą.

4. Obiekty licytowane są zgodnie z kolejnością w ofercie. Oferta cenowa zgłoszona przez Nabywcę powtarzana jest trzykrotnie, a następnie uderzenie młotka ogłasza zawarcie transakcji. Od tej chwili Nabywca zobowiązany jest do wykupienia dzieła.5. Do każdej wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 15%. Wykupienie dzieła następuje po aukcji, w formie zapłaty gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. W ostatnim przypadku odbiór dzieła następuje po wpłynięciu należności na konto DA. Możliwe jest też wpłacenie 10% zadatku, wtedy Nabywca zobowiązany jest do zapłacenia pozostałej należności w terminie 7 dni lub innym ustalonym przez strony. W tym czasie dzieło pozostaje w depozycie DA. Nieodebranie dzieła w ww. terminie oznacza przepadek zadatku i ponowne skierowanie obiektu do sprzedaży. W przypadku wysyłania zakupionego obiektu Nabywcy, koszty pakowania pokrywa DA zaś transportu Nabywca.

6. DA nie ponosi odpowiedzialności za stan prawny i fizyczne wady ukryte dzieła sztuki.7. DA zastrzega sobie prawo do wycofania dzieła z licytacji bez podania przyczyn.8. DA nie udziela żadnych informacji zarówno o Klientach jak i Nabywcach bez uprzedniego wyrażenia przez nich zgody. 9. W przypadku dzieł wylicytowanych i zapłaconych a nieodebranych w ustalonym terminie DA nalicza opłatę za magazynowanie w wysokości 1 PLN dziennie.10. Wymiary dzieł podane są w centymetrach, ceny w nowych polskich złotych.

RYNEK SZTUKI Sp. z o.o.ul. Wschodnia 69, 90-266 Łódź,

tel./fax.: 42 630 4779kom. 604982149

www.ryneksztuki.eu; e-mail:

[email protected]

Page 3: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

3 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

1. Anna Adamiak(ur.1982) Święto Wiosny(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno 84.5x105 cena wywoławcza: 400,-

2. Aleksandra Anikusko(ur.1993) English rose(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 70x50 cena wywoławcza: 300,-

3. Aleksandra Anikusko(ur.1993) Anastasja(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x50 cena wywoławcza: 300,-

Page 4: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

4 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

4. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 6(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 80x80 cena wywoławcza: 400,-

5. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 7(2015) sygn.p.d. olej, płótno 80x70 cena wywoławcza: 400,-

6. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 8(2015) sygn.p.d. olej, płótno 70x60 cena wywoławcza: 300,-

Page 5: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

5 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

7. Agata Bącela(ur.1974) Patera sygn. ceramika szkliwiona 30.5x33 cena wywoławcza: 220,-

8. Agata Bącela(ur.1974) Patera sygn. ceramika szkliwiona 39x19 cena wywoławcza: 180,-

Page 6: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

6 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

9. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Niepokój(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x100 cena wywoławcza: 400,-

10. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Nie ma Cię(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x100 cena wywoławcza: 400,-

Page 7: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

7 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

11. Marta Bilecka(ur.1975) Relic XXII(2012) sygn.p.d. akryl, płótno 100x80 cena wywoławcza: 400,-

12. Marta Bilecka(ur.1975) Silence XXX(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-

13. Marta Bilecka(ur.1975) Atlantis 01(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 50x65 cena wywoławcza: 300,-

Page 8: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

8 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Jasno(2015) sygn.śr. olej, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-

15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Coś(2015) sygn.p.d. olej, płótno 60x60 cena wywoławcza: 300,-

Page 9: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

9 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

16. Monika Dałek(ur.1981) Bliżej(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno 47x60 cena wywoławcza: 300,-

17. Monika Dałek(ur.1981) Piękno jest przerażenia początkiem(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 100x80 cena wywoławcza: 400,-

18. Monika Dałek(ur.1981) Wielkie myśli przychodzą i nieraz zostają na noc(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-

Page 10: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

10 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

19. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) Plaża(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 90x100 cena wywoławcza: 400,-

Page 11: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

11 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

20. Alexandru Dina(ur.1978) Landscape(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x60 cena wywoławcza: 300,-

21. Alexandru Dina(ur.1978) Oasis(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x60 cena wywoławcza: 300,-

22. Alexandru Dina(ur.1978) Dialogue(2014) sygn.na odwrociu akwarela, papier 27x42.5 (w świetle passe-partout, 35x51 z ramą) cena wywoławcza: 380,-

Page 12: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

12 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

23. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 12(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (1/10) 65.2x46 cena wywoławcza: 120,-

24. Maria Domalewska(ur.1987) Szepty(2013) sygn.p.d. grafika cyfrowa (4/10) 43x55 cena wywoławcza: 100,-

25. Maria Domalewska(ur.1987) Rozetka(2014) sygn.dat.p.d. tusz, papier 29.8x15.2 cena wywoławcza: 200,-

Page 13: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

13 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

26. Ilona Foryś(ur.1980) ILAFO(2015) sygn.na odwrociu olej, spray, płótno 118x120 cena wywoławcza: 500,-

28. Ilona Foryś(ur.1980) Jaguar(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70cena wywoławcza: 300,-

27. Ilona Foryś(ur.1980) Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-

Page 14: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

14 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

29. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Magdalena(2015) sygn. brąz, ceramika 38x12.5x14 cena wywoławcza: 980,-

Page 15: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

15 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

30. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 21.13(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 120.5x120.5 cena wywoławcza: 500,-

Page 16: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

16 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Gniazdo V(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (2/10) 39.5x29.5 cena wywoławcza: 120,-

33. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Stuttgart VIII(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (6/10) 19.7x49.5 cena wywoławcza: 120,-

32. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Gniazdo VI(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta (2/10) 22x60cena wywoławcza: 120,-

Page 17: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

17 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

34. Grupa Artme Trzy Gracje(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 80x80 cena wywoławcza: 400,-

35. Grupa Artme Pod papugami(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x100cena wywoławcza: 400,-

36. Grupa Artme Stare Miasto(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 80x70cena wywoławcza: 400,-

Page 18: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

18 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

37. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Oddychająca(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier 33.8x24.2 (w świetle passe-partout) cena wywoławcza: 300,-

39. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Połleżąca(2014) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier 16.5x24.3 (w świetle passe-partout) cena wywoławcza: 200,-

38. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Opierająca(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier 32.3x42.7 (w świetle passe-partout) cena wywoławcza: 300,-

Page 19: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

19 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

40. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Tam budują autostradę(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 30x40 cena wywoławcza: 300,-

41. Łukasz Jankiewicz(ur.1975) Monofobia(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 90x120 cena wywoławcza: 500,-

Page 20: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

20 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

42. Anna Jarzymowska(ur.1988) Patchwork Landscape 1 sygn.na odwrociu olej, płótno 100x80 cena wywoławcza: 400,-

Page 21: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

21 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

44. Marcin Jaszczak(ur.1975) Rusałka(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-

45. Marcin Jaszczak(ur.1975) Meduza(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 80x80 cena wywoławcza: 400,-

Page 22: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

22 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

46. Wojciech Kaleta(ur.1981) Obecność 1(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 73x92 cena wywoławcza: 400,-

47. Wojciech Kaleta(ur.1981) Obecność 2(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 73x92 cena wywoławcza: 400,-

Page 23: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

23 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

48. Wojciech Kaleta(ur.1981) Spas Nierukotwornyj-ikona(2014) sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment, płatki złota 23 i ¾ karata 30x25 cena wywoławcza: 800,-

Page 24: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

24 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

49. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Zebra(2013) sygn.dat.l.d. akryl, płótno 116x89 cena wywoławcza: 500,-

50. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Rybka(2009) sygn.dat.l.d. akryl, płótno 33x41cena wywoławcza: 300,-

Page 25: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

25 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

51. Roksana Karczewska(ur.1988) Funky Fresh(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta 90.5x80.5 cena wywoławcza: 400,-

Page 26: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

26 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

52. Paweł Klimkowski(ur.1985) Life's a WAVE for catch it sygn.na odwrociu akryl, płótno 40x50 cena wywoławcza: 300,-

53. Paweł Klimkowski(ur.1985) Real monsters live inside sygn.na odwrociu akryl, płótno 50x40 cena wywoławcza: 300,-

Page 27: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

27 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

54. Aneta Kmiecik(ur.1992) Nad morzem(2015) sygn.p.d. akwarela, papier 28x38.2 cena wywoławcza: 300,-

55. Aneta Kmiecik(ur.1992) Jezioro(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, papier 38.2x27.8 cena wywoławcza: 300,-

Page 28: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

28 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

56. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 13(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno 20x20 cena wywoławcza: 300,-

57. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 14(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno 20x20 cena wywoławcza: 300,-

58. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Podwórko łęczyckie(2014) sygn.dat.l.d. olej, collage, płótno 50x40 cena wywoławcza: 300,-

Page 29: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

29 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Piłka w grze(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 50x60 (w oprawie) cena wywoławcza: 350,-

60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Relaks(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 50x60 (w oprawie) cena wywoławcza: 350,-

61. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Wtuleni(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 60x40 (w oprawie)cena wywoławcza: 350,-

Page 30: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

30 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

62. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Abyssal(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 70x100 cena wywoławcza: 400,-

63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Powrót(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 80x110cena wywoławcza: 400,-

64. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Zaśpiewaj mi(2015) sygn.l.d. technika mieszana, płótno 70x50 cena wywoławcza: 300,-

Page 31: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

31 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

65. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Pacyfik(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 40x80 cena wywoławcza: 300,-

66. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Spacer z psem(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 50x50cena wywoławcza: 300,-

Page 32: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

32 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

67. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Żagle(2010) sygn.dat.p.d. monotypia 62x42 (71x51 w oprawie) cena wywoławcza: 430,-

68. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Dopóki oddech…(2011) sygn.dat.p.d. monotypia 86x60 (101x71 w oprawie) cena wywoławcza: 400,-

Page 33: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

33 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

69. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982) Jezioro Tajty(2012) sygn.dat.p.d. olej, płótno 65x120 cena wywoławcza: 400,-

70. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982) Kisajno(2012) sygn.dat.p.d. olej, płótno 65x81cena wywoławcza: 400,-

Page 34: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

34 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

71. Paweł Krzemiński(ur.1984) ABEK(2015) sygn.p.d. relief, płyta 74.5x60 (77x62 z ramą) cena wywoławcza: 300,-

Page 35: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

35 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

72. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Kazimierz Dolny wśród fal(2015) sygn.dat.l.g. akryl, płótno 50x50 cena wywoławcza: 300,-

Page 36: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

36 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

73. Sebastian Kularski(ur.1980) Plemię(2012) sygn.na odwrociu akryl, płótno 73x90 cena wywoławcza: 400,-

Page 37: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

37 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

74. Magdalena Kurek(ur.1979) Korsykańska Bastia-tête-à-tête(2014) sygn.p.d. olej, pilśnia 70x50 (73.5x53 z ramą) cena wywoławcza: 350,-

75. Magdalena Kurek(ur.1979) Dolce vita(2014) sygn.p.d. olej, płótno 80x90 cena wywoławcza: 400,-

76. Magdalena Kurek(ur.1979) Mosty przyszłości-Wenecja(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 120x100cena wywoławcza: 500,-

Page 38: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

38 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

77. Donata Lesińska(ur.1954) Szmaragd-waza sygn. ceramika szkliwiona wys.18.5, śr.22.5 cena wywoławcza: 250,-

78. Donata Lesińska(ur.1954) Wiosenna-patera sygn. ceramika szkliwiona wys.7.5, śr.31cena wywoławcza: 250,-

79. Donata Lesińska(ur.1954) Agat-misa sygn. ceramika szkliwiona wys.11, śr.26 1cena wywoławcza: 180,-

Page 39: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

39 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

80. Kamila Majcher(ur.1982) Mistyczna podróż(2015) sygn.p.d. olej, płótno 100x60 cena wywoławcza: 400,-

81. Kamila Majcher(ur.1982) Zaginione miasto(2015) sygn.p.d. olej, płótno 81x60 cena wywoławcza: 300,-

Page 40: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

40 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

82. Jacek Malinowski(ur.1969) Fiume Arno(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno 35x45 cena wywoławcza: 300,-

83. Jacek Malinowski(ur.1969) La strada per Montecatini(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x60 cena wywoławcza: 300,-

84. Jacek Malinowski(ur.1969) Notte Toscana(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 45x35 cena wywoławcza: 300,-

Page 41: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

41 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

85. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt na krześle 5(2015) sygn.dat.p.d. tusz, papier 59.4x42 cena wywoławcza: 300,-

86. Aleksandra Matyka(ur.1987) Krew(2015) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia 70x100cena wywoławcza: 400,-

Page 42: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

42 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

87. Agnieszka Michalak(ur.1980) Irysy(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno 70x60 cena wywoławcza: 300,-

88. Agnieszka Michalak(ur.1980) Czarny V(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno 50x120 cena wywoławcza: 400,-

89. Agnieszka Michalak(ur.1980) Maki I(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno 90x60 cena wywoławcza: 400,-

Page 43: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

43 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

90. Katarzyna Morańda(ur.1976) Miss Harley(2014) sygn.p.d.dat.l.d. akryl, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-

91. Katarzyna Morańda(ur.1976) Thoughts(2015) sygn.dat.l.d. akryl, płótno 120x100 cena wywoławcza: 500,-

92. Katarzyna Morańda(ur.1976) Wolność(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płyta 70x100 (ucięty narożnik)cena wywoławcza: 400,-

Page 44: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

44 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

93. Ewa Najdenow(ur.1967) Chakra Dance II sygn.p.d. akryl, płótno 70x60 cena wywoławcza: 300,-

94. Ewa Najdenow(ur.1967) Dobrzy gracze sygn.p.d. akryl, pilśnia 96x55 cena wywoławcza: 400,-

95. Ewa Najdenow(ur.1967) Spacer(2014) sygn.p.d. akryl, płótno 40x50cena wywoławcza: 300,-

Page 45: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

45 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

96. Anna Noszczyńska(ur.1986) Daguśka-z cyklu „Domownicy”(2015) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia 50x60 cena wywoławcza: 300,-

97. Anna Noszczyńska(ur.1986) Geometria(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 80x100 cena wywoławcza: 400,-

Page 46: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

46 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

98. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno 67x97 cena wywoławcza: 400,-

99. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno 67x97 cena wywoławcza: 400,-

Page 47: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

47 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

100. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 4(2015) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier 25x100 cena wywoławcza: 300,-

101. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 103(2014) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier 70x100 cena wywoławcza: 400,-

102. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 102(2014) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier 70x100 cena wywoławcza: 400,-

Page 48: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

48 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

103. Radosław Pacholczyk(ur.1978) Toro(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 40x50 cena wywoławcza: 300,-

Page 49: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

49 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

104. Marcin Pecka(ur.1985) Azteg(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 60x80cena wywoławcza: 300,-

105. Marcin Pecka(ur.1985) Pętla efektu(2015) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno 102x76 cena wywoławcza: 400,-

Page 50: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

50 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

106. Wojciech Piekarski(ur.1980) Barokowa martwa natura sygn.p.g. olej, płótno 50x60cena wywoławcza: 300,-

107. Wojciech Piekarski(ur.1980) Promień słońca sygn.l.d. olej, płótno 61x46cena wywoławcza: 300,-

108. Wojciech Piekarski(ur.1980) Nad jeziorem sygn.l.d. olej, płótno 60x80cena wywoławcza: 300,-

Page 51: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

51 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

109. Magdalena Połacik(ur.1980) Ptaszek w garści sygn.na odwrociu olej, płótno 38x46 cena wywoławcza: 300,-

110. Magdalena Połacik(ur.1980) Kąpiel sygn.na odwrociu olej, płótno 40x50cena wywoławcza: 300,-

Page 52: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

52 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

111. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) Planeta małp-niebieska(2014) sygn. żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno 151x56x41 cena wywoławcza: 750,-

Page 53: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

53 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

112. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) Planeta małp-zielona(2014) sygn. żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno 173x35x51 cena wywoławcza: 750,-

Page 54: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

54 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

113. Małgorzata Sęk(ur.1973) Doubt(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-

114. Małgorzata Sęk(ur.1973) Wild at Heart 2(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-

Page 55: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

55 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

115. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Chłopak z koniem(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 99.5x40 cena wywoławcza: 300,-

116. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 55x46 cena wywoławcza: 300,-

117. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Studium na podstawie rodziny kuglarzy(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 80x50.5 cena wywoławcza: 300,-

Page 56: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

56 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

118. Dominik Smolik(ur.1982) Polytonal I(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-

119. Dominik Smolik(ur.1982) Ostinato(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-

120. Dominik Smolik(ur.1982) Motacilla alba with a geometrical pattern(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 80x120cena wywoławcza: 500,-

Page 57: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

57 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

121. Paula Solańska(ur.1981) Kot(2015) sygn. ceramika szkliwiona 10x20x11.5 cena wywoławcza: 250,-

122. Paula Solańska(ur.1981) Więzi(2012) sygn. ceramika szkliwiona 27x32 (w ramie) cena wywoławcza: 320,-

123. Paula Solańska(ur.1981) Blue fur(2010) sygn. ceramika szkliwiona 37x37 (w ramie) cena wywoławcza: 440,-

121 122

Page 58: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

58 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

124. Kamila Stępniak(ur.1983) The Couple sygn.p.d. olej, płótno 120x100 cena wywoławcza: 500,-

Page 59: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

59 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

125. Magdalena Surmacz(ur.1978) Wazon srebrzysto-granatowy sygn. ceramika szkliwiona 48x41x40 cena wywoławcza: 500,-

126. Magdalena Surmacz(ur.1978) Misa kwiatowa sygn. ceramika szkliwiona 15x45x38 cena wywoławcza: 300,-

127. Magdalena Surmacz(ur.1978) Wazon z tukanem sygn. ceramika szkliwiona 23x22x24 cena wywoławcza: 350,-

125 126

Page 60: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

60 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

128. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Princess on the white wooden horse(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 80x60 cena wywoławcza: 300,-

129. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Zabawa(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 60x80 cena wywoławcza: 300,-

Page 61: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

61 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

130. Mariola Świgulska(ur.1961) Wspaniały i...(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 75x105 cena wywoławcza: 400,-

131. Mariola Świgulska(ur.1961) Eksploracja planet(2008) sygn.dat.p.d. olej, płótno 60x120 cena wywoławcza: 400,-

132. Mariola Świgulska(ur.1961) Swawola(2014) sygn.p.d. akryl, płótno 50x100cena wywoławcza: 400,-

Page 62: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

62 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

133. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Paleolit(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-

134. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Eneolit(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-

135. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Piwonie(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, płótno 70x70 cena wywoławcza: 300,-

Page 63: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

63 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

136. Dominik Woźniak(ur.1983) Opowieści manekinowe(2015) sygn.dat.śr.d. olej, płótno 80x160 cena wywoławcza: 500,-

Page 64: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

64 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

137. Paulina Zalewska(ur.1981) Góra Dżabal(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-

138. Paulina Zalewska(ur.1981) W sieci księżyca(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 100x70cena wywoławcza: 400,-

Page 65: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

65 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

139. Ewa Żochowska(ur.1976) Jump 2(2015) sygn.dat.p.d. technika mieszana, tektura 70x100 (w oprawie) cena wywoławcza: 530,-

140. Ewa Żochowska(ur.1976) Krzesło 1(2014) sygn. technika mieszana 78.5x42x39.5cena wywoławcza: 450,-

141. Ewa Żochowska(ur.1976) Flow(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 90x100 cena wywoławcza: 400,-

Page 66: XXVI Aukcja Promocyjna · Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-26 27 28. 14 XXVI Aukcja Promocyjna 29. Marta ... olej, collage, płótno 50x40

66 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna

Zlecenia licytacji przyjmujemy pod adresem [email protected] bądź telefonicznie pod numerami42 6304779 oraz 509922593 Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci licytacji bezpośrednio na naszej stronie www.ryneksztuki.eu (ZGŁOSZENIE KUPNA)