Aukcja 14 maja 2013, godz. 19.00 Siedziba domu aukcyjnego Polswiss Art, ul.Wiejska 20, Wystawa przedaukcyjna 09.05 - 13.05
dom aukcyjnypolswiss art
siedziba domu aukcyjnego polswiss ar t14 maja 201319.00
aukcja supermłoda 2
dom aukcyjny polswiss ar t, ul. wiejska 20, 00-490 warszawa22 628 13 67, 22 629 46 87, www.polswissar t.pl, galeria@polswissar t.pl
partner:
aukcja supermłoda
wystawa przedaukcyjna09.05 – 13.05 w godz. 11.00 – 19.00galeria polswiss ar t, warszawa ul. wiejska 20oraz w dniu aukcji w godz. 11.00 – 18.00w siedzibie domu aukcyjnego polswiss ar t
| 2 |
1KARINA ANTOŃCZAK ur. 1981
LOVE, 2008 technika własna, płótno, 150x80 cm sygn.na odwrocie: KARIKO.ONO
Cena wywoławcza: 500 zł
2NATALIA KARASIŃSKAur. 1987
SENSUAL, 2011olej, płótno, 100x80 cmsygn. p.d. N.KARASIŃSKA, na odwrocie: NK NKARASIŃSKA
Cena wywoławcza: 500 zł
3KATARZYNA ADAMEKur. 1980
W DRODZE, 2012 olej, płótno, 60x80 cmsygn. na odwrocie: Katarzyna Łucja Adamek 2012/\”W drodze\”
Cena wywoławcza: 500 zł
| 3 |
4SVIETLANA BILETNICOVA
ur. 1981
DZIEWCZĘCE SPRAWY, 2012 olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: S.Biletnikova 2012 r
Cena wywoławcza: 500 zł
5MICHAŁ BOJARA
ur. 1979
MICHAEL JACKSON, 2011akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. na odwrocie: Michael Jackson/2011/AKRYL PŁÓTNO/Michał Bojara
Cena wywoławcza: 500 zł
6DIANA BATRUCH
ur. 1988
FABRYKA, 2012 olej, płótno, 81x100 cm
sygn. na odwrocie: DIANA/BATRUCH/Diana/Batruch
Cena wywoławcza: 500 zł
| 4 |
7JASIEK BALCERZAK ur. 1976
SOSNY 3 Z CYKLU DRZEWA, 2011olej, płótno, 110x120 cm sygn. na odwrocie: JASIEK/BALCERZAK/Z CYKLU „DRZEWA” /OLEJ/PŁÓTNO/2011
Cena wywoławcza: 500 zł
8MICHAŁ BATORSKI ur. 1984
MIKOŁAJ, 2012 rzeźba, ceramika, 39,5x16x24 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
9MAGDALENA WĘGRZYNur. 1986
BEZ TYTUŁU, 2012olej, płótno, 100x120 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
| 5 |
10WALDEMAR BOROWSKI
ur. 1979
GRZYBUDDA, 2007olej, płótno, 50x65 cm
sygn.p.d. Waldek Borowski/2007, na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI/\”GRZYBUDDA\”/2007olej, płótno, 50x65 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
11JULIA BODZIOCH
ur. 1986
Z CYKLU WCIELENIA, 2012olej, płótno, 150x110 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
12PAULA JASZCZYK
ur. 1977
BEZ TYTUŁU, 2010 olej, płótno, 120x120 cm
na odwrocie: P.Jaszczyk 2010
Cena wywoławcza: 500 zł
| 6 |
13ULA DZWONIK ur. 1973
POMIĘDZY, 2010 akryl, płótno, 50x70 cmopisany na odwrocie: DZWONIK 2010 w monogramie wiązanym
Cena wywoławcza: 500 zł
14IWONA DELIŃSKA ur. 1968
BLUE III, 2013akryl, płótno, 100x60 cmsygn.p.d Delińska, na odwrocie: BLUE III/Delińska/2013
Cena wywoławcza: 500 zł
15KAMILA DAŃKO ur. 1980
BASET, 2009 akryl, płótno, 46x33 cmopisany na odwrocie: Kamila Dańko 2009
Cena wywoławcza: 500 zł
| 7 |
16MATEUSZ DĄBROWSKI
ur. 1980
Z CYKLU GARAŻ, 2011 olej, płótno, 60x80 cm
sygn. na odwrocie: MATEUSZ DĄBROWSKI/PEJZAŻ olej/01.01.11
Cena wywoławcza: 500 zł
17EWA DOROSZENKO
ur. 1983
RELACJE NA BATERIE, 2008olej, akryl, marker, płótno, 105x120 cm
sygn. na odwrocie: EWA DOROSZEKO/RELACJE NA BATERIE
Cena wywoławcza: 500 zł
18AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK
ur. 1986
KRĘGI, 2012 olej, płótno, 100x80 cm
sygn. na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA -PYTLIK 2012:
Cena wywoławcza: 500 zł
| 8 |
19EDYTA HULur. 1986
ZWIERZĘ 13 - III, 2013akryl, płótno, 100x100 cmsygn. na odwrocie: Edyta Hull/Zwierzę 13- III/Gdańsk 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
20KATARZYNA JANIEC-PIŁAT ur. 1978
AKT, 2011akryl, płótno, 100x80 cmsygn. na odwrocie: 04.2011/Katarzyna Janiec-Piłat
Cena wywoławcza: 500 zł
21WIKTOR JANICKI ur. 1983
OSIEDLE, 2013 akryl, płótno, 50x70 cm, sygn. p.d W.Janicki
Cena wywoławcza: 500 zł
| 9 |
22MONIKA HARTMAN
ur. 1973
ŁEBA, 2012 olej, pastel, płótno, 100x50 cm
sygn.p.d. Hartman 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
23MATEUSZ BYKOWSKI
ur. 1987
BEZ TYTUŁU, 2009 akryl, plexi, 150x100 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
| 10 |
24SARA JAŚKIEWICZ ur. 1968
WILGOTNOŚĆ 15, 2009olej, płótno, 100x100 cm sygn. na odwrocie: JAŚKIEWICZ 2009/WILGOTNOŚĆ 15
Cena wywoławcza: 500 zł
25EWA ZWARYCZur. 1980
DANAE, 2010 olej, płótno, 40x40 cmopisany na odwrocie: \”Danae\” 40x40 Ewa Zwarycz 2010
Cena wywoławcza: 500 zł
26ALBERTYNA KACALAK ur. 1988
GNIAZDO, 2012 olej, płótno, 70x70 cm sygn.na odwrocie:ALBERTNA/KACALAK/70x70 2012/\”GNIAZDO\”
Cena wywoławcza: 500 zł
| 11 |
27JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK
ur. 1966
ZORZA, 2013olej, płótno, 90x80 cm
sygn.p.d. J.K./H,13
Cena wywoławcza: 500 zł
28EMILIA ŻAKIETA
ur. 1986
NA SPACERZE, 2012 olej, płótno, 30x40 cm
na odwrocie: Emilia Żakieta 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
29ERWIN WYJADŁOWSKI
ur. 1980
HINDENBURG, 2012 olej, płótno, 100x145 cm
na odwrocie: Wyjadłowski Erwin/\”Hondenburg\’2012/145x100/OLEJ
Cena wywoławcza: 500 zł
| 12 |
30MAGDALENA JĘDRZEJCZYK ur. 1990
ŻNIWA I, 2012 olej, płótno, 70x110 cmsygn. na odwrocie: Magdalena Jędrzejczyk, 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
31PIOTR KOLANKO ur. 1987
BEZ TYTUŁU, 2010 olej, płótno, 100x70 cmsygn. na blejtramie Suriw 2010
Cena wywoławcza: 500 zł
32GRZEGORZ KLIMEK ur. 1987
KOŃ MECHANICZNY, 2013 tempera, olej, płótno, 100x100 cmsygn. l.g. G.Klimek „Koń mechaniczny”/2013, na odwrocie G. Klimek/Koń mechaniczny/2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 13 |
33KATARZYNA KANIA
ur. 1983
AUTOPORTRET Z KWIATEM, 2007sucha pastel, karton, 100x70 cm
sygn. p.d. KASIA/KANIA/2007, na odwrocie: \”Autoportret z kwiatem\”-sucha pastel 100x70 2007/KASIA/KANIA/2007
Cena wywoławcza: 500 zł
34MARIAN KONIUSZKO
ur. 1983
ALL MY LIFE. BLACK, 2012 akryl, spray, płótno, 100x70 cm
sygn. na odwrocie: „All my life” black/Marian Koniuszko/2012
Cena wywoławcza: 500 zł
35KAROLINA KOSIŃSKA
ur. 1980
BEZ TYTUŁU, 2010 akryl, płótno, 60x80 cm
na odwrocie pieczęć autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
| 14 |
36KLAUDIA KOST ur. 1986
PARKING JEDYNKA, 2009 akryl, płótno, 100x130 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
37PAULINA KORBACZYŃSKA ur. 1981
MOGĘ SIĘ UŚMIECHNĄĆ, JEŚLI CHCESZ, 2012 olej, płótno, 116x81 cm sygn. p.d. Korbaczyńska 2012, na odwrocie: \”Mogę się uśmiechnąć, jeśli chcesz\” P.Korbaczyńska 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
38LENKA KUBICA ur. 1981
Z SERII DOROŚLI, 2013akryl, płotno, 90x90 cm sygn.p.d. LENKA KUBICA’13, na odwrocie nalepka autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
| 15 |
39MARTA KONIECZNY
ur. 1969
ODBICIE, 2011olej, płótno, 50x100 cm
sygn. na odwrocie: „Odbicie” Marta/Konieczny/2011
Cena wywoławcza: 500 zł
40PATRYK KOWALCZYK
ur. 1985
MIASTO, 2012 akryl, mazak olejny, płótno, 100x70 cm
sygn. na odwrocie: Kowalczyk Patryk/Miasto/12
Cena wywoławcza: 500 zł
| 16 |
41ALEKSANDRA KUCZARA ur. 1984
DYWAGACJE GIEŁDOWE, 2011olej, płótno, 70x100 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
42IWONA LENIK ur. 1983
LA POUPÉE, 2013 akryl, płótno, 100x70 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
43MAGDALENA ŁAZAR-MASSIER ur. 1976
Z CYKLU MAXIKING, 2009 akryl, płótno, 80x120 cmsygn. na licu: Massier Łazar, opisany na odwrociu: z cyklu Maxiking, Ł. Massier 2009
Cena wywoławcza: 500 zł
| 17 |
44KAMILA MAKARUK
ur. 1987
ŚWIĘTO, 2012akryl, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: \”Święto\”/Kamila 12/TECH.AKRYL NA PŁÓTNIE/KAMILA MAKARUK
Cena wywoławcza: 500 zł
45JAROSŁAW LEWERA
ur. 1972
Z CYKLU CYTATY CYTAT Z MALCZEWSKIEGO, 2013 olej, płótno, 140x100 cm
sygn. p.d. J.Lewera 2013, opisany na odwrocie: JAROSŁAW LEWERA CYKL CYTATY \”CYTAT Z MALCZEWSKIEGO\” OLEJ NA PŁÓTNIE 140 x 100 cm 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
46FELIKS MARCINIAK
ur. 1987
BRAIN, 2008 olej, płótno, 80x80 cm
sygn. na odwrocie: Feliks Marciniak
Cena wywoławcza: 500 zł
| 18 |
47ANNA MASIUL-GOZDECKA ur. 1975
BUJANY, Z CYKLU: ŁOWCY CHWILI, 2010akryl, płotno, 100x70 cmsygn. na odwrocie: Bujany 2010/Anna M.Masiul-Gozdecka
Cena wywoławcza: 500 zł
48JOANNA MAŁECKA ur. 1975
MEMOREX 01, 2012akryl, sitodruk na desce, 124,5x62 cmsygn.p.d i na odwrocie
Cena wywoławcza: 500 zł
| 19 |
49MARIUSZ MAKSEL
ur. 1981
MOJE MIASTO - LUDZIE I UPŁYW CZASU III, 2010 olej, płótno, 140x100 cm (2 blejtramy 70x100 cm)
sygn. p.d., na odwrocie nalepka autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
50MACIEJ SIEMOŃSKI
ur. 1984
WYJŚCIE Z GALERII, 2013akryl, płótno, 60x81 cm
sygn. Siemioński
Cena wywoławcza: 500 zł
| 20 |
51KAROLINA MATYJASZKOWICZ ur. 1980
SKALISTE OBŁOKI, 2013 akryl, tkanina, płyta, 79x100 cm sygn. p.d. K.MATYJASZKOWICZ/2013, na odwrocie: SKALISTE OBŁOKI/K.MATYJASZKOWICZ/2013
Cena wywoławcza: 500 zł
52JOANNA MULARSKA ur. 1975
POWIDOKI 13, 2013 olej, płótno, 120x80 cm sygn. na odwrocie: Joanna Mularska
Cena wywoławcza: 500 zł
53EWELINA MĄKOSA ur. 1986
SPEECTATORS, 2012 olej, płótno, 70x100 cmopisane na odwrocie: E. Mąkosa 2012 spectators EM 2012 spectators 1
Cena wywoławcza: 500 zł
| 21 |
54BARTOSZ MILEWSKI
ur. 1975
CIĘŻARÓWKI CZASU, 2011 akryl, płótno, 85 x 110 cm, sygn.p.d. Milewski\\\’2011
Cena wywoławcza: 500 zł
55AGATA NOWAK
ur. 1983
TAJEMNICA PRZEJŚCIA 2, 2013olej, akryl, płótno, 130x90 cm
opisany na odwrocie: Agata Nowak \”Tajemnica przejścia II\” olej / akryl 130x90 cm 2013 R
Cena wywoławcza: 500 zł
56KATARZYNA NAJMROCKA
ur. 1981
BACKSTAGE, 2013 olej, płótno, 50x70 cm
na odwrocie: KATARZYNA NAJMROCKA \”BACKSTAGE\”2013r
Cena wywoławcza: 500 zł
| 22 |
57ALEKSANDRA MISZTUR ur. 1977
BOXING, 2010akryl, płótno, 80x120 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
58MAŁGORZATA PABICH ur. 1987
OBCY II, 2012technika mieszana, płótno, 120x90 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
59MAGDALENA POŁACIK ur. 1980
DZIEWCZYNY Z BIEDRONKAMI, 2012 olej, płótno, 70x79 cmsygn. na odwrocie: Dziewczyny/z biedronkami/Magdalena/Połacik/2012
Cena wywoławcza: 500 zł
| 23 |
60AGATA NOWOSIELSKA
ur. 1982
RUINS (ŁAPALICE), 2012 olej, płótno, 80x80 cm
sygn. na odwrocie: AGATA/NOWOSIELSKA/2012/RUINS/(ŁAPALICE)
Cena wywoławcza: 500 zł
61JANUSZ ORZECHOWSKI
ur. 1982
POMNIK, 2012 akryl, płótno, 60x80 cm
sygn.p.d. Janusz Orzechowski 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
62KATARZYNA OROŃSKA ORNO
ur. 1984
WALKING ON THE SOHO, 2010akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d. K.Orno Orońska
Cena wywoławcza: 500 zł
| 24 |
63IZABELA KITA ur. 1978
Z CYKLU KAMIEŃ NA KAMIENIU, 2012 olej, płótno, 1x30x30 cm + 2x15x15 cm sygn. l.d.
Cena wywoławcza: 500 zł
64SZYMON MOTYL ur. 1978
NEPAL II, 2013 olej, płótno, 160x90 cm sygn. na odwrociu: Szymon Motyl/2013/\”NEPAL\”
Cena wywoławcza: 500 zł
| 25 |
65TOMASZ POZNYSZ
ur. 1988
NO NAME, 2013 akryl, płótno, 130x100 cm
u dołu: T.Poznysz, na odwrocie: TOMASZ POZNYSZ/NO NAME 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
66KATARZYNA PULIT-BINKOWSKA
ur. 1981
GERETTET I, 2013 olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: KATARZYNA PULIT-BINKOWSKA „GERETTET” I 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
67SONIA RUCIAK
ur. 1987
BEZ TYTUŁU, 2011akryl, płótno, 60x100 cm
sygn. p.d. Ruciak S
Cena wywoławcza: 500 zł
68FILIP PRĘGOWSKI
ur. 1973
OGLĄDANIE OBRAZU, 2010 olej, płótno, 89x130 cm
na odwrocie: nalepka autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
| 26 |
69AGATA RUMAN ur. 1985
KONCERT, 2012 olej, płótno, 100x80 cmsygn.l.d. ARUMAN/\’12
Cena wywoławcza: 500 zł
70PIOTR SAKOWSKI ur. 1983
PEJZAŻ - MONTAUK, 2012akryl, płótno; 81x81 cmsygn. na odwrocie: 81 x 81 cm/ PEJZAŻ-MONTAUK/ P.SAKOWSKI
Cena wywoławcza: 500 zł
71NATALIA ROZMUS ur. 1983
WARIACJA ARCHITEKTONICZNA Z SARAJEWA, 2013 akryl, płótno, 50x50 cmsygn.na odwrocie: \\\”Wariacja architektoniczna/z Sarajewa 2013/natalia rozmus
Cena wywoławcza: 500 zł
| 27 |
72MONIKA SIKORA
ur. 1988
MIASTO 1, Z CYKLU: MIASTA, 2013
akryl, olej, płótno, 100x70 cmsygn. na odwrocie: Monika Sikora/Cykl \\\”Miasta\\\”/2013/
Miasto 1/100 cm/70 cm/Akryl na płótnie
Cena wywoławcza: 500 zł
73SYLWESTER STABRYŁA
ur. 1975
Z CYKLU DUZI CHŁOPCY: SZYMEK, 2011 olej, płótno, 120x100 cm, na odwrocie: Sywester Stabryła z cyklu
„Duzi Chłopcy” – Szymek - olej na płótnie 120x100 cm 2011 r.
Cena wywoławcza: 500 zł
74JUSTYNA SKOWYRSKA
ur. 1980
PATERA GRAFICZNAceramika szkliwiona wykonana z płata białej gliny, ręcznie malowana
angobami, wypalona w temperaturze 1050 stopni C, 31x31x9 cmsygn. na spodzie SKOWYRSKA i monogram wiązany
Cena wywoławcza: 500 zł
| 28 |
75PAULINA SZYMANIUK ur. 1978
ŁYŻWIARZ, 2011 akryl, płótno, 100x120 cmsygn. na odwrocie: Paulina Szymaniuk/\”Łyżwiarz\”
Cena wywoławcza: 500 zł
76JACEK SZTUKA ur. 1976
Z KARABINEM, 2012 olej, płótno, 110x76 cm sygn. l.d. J. Sztuka i na odwrocie: JACEK SZTUKA/ „Z KARABINEM”/ A.D.2012/ 110x76 cm/ OLEJ
Cena wywoławcza: 500 zł
77KATARZYNA STRYSZOWSKA ur. 1983
DEREŃ, 2013olej, płótno, 90x120 cmsygn. na odwrocie: \”Dereń\”/90x120, olej na płótnie/2013 r/Katarzyna Stryszowska
Cena wywoławcza: 500 zł
| 29 |
78MONIKA SYNAK
ur. 1984
MÓJ, 2013 akryl, płyta, 45x70 cm
sygn.l.d. MSYNAK
Cena wywoławcza: 500 zł
79OLGA SZCZECHOWSKA
ur. 1987
BEZ TYTUŁU, 2012 akryl, olej, płótno, 55x90 cm
na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA/2012
Cena wywoławcza: 500 zł
80ZUZANNA WALAS
ur. 1990
8, 2012 akryl, płótno, 60x90 cm
sygn. na odwrocie: Zuzanna WALAS/\”8\”, 2012/60x90 cm, akryl
Cena wywoławcza: 500 zł
| 30 |
81KATARZYNA SZYMKIEWICZ ur. 1989
UKŁAD, 2012 olej, płótno, 4x30x30 cmsygn. każdy element na odwrocie: KATARZYNA SZYMKIEWICZ/UKŁAD/2012
Cena wywoławcza: 500 zł
| 31 |
82ANDRZEJ TUŹNIK
ur. 1974
LATO W RIO, 2013 olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie monogramem i datą 2013 oraz pieczęć autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
83TOMEK WOJTYSEK
ur. 1983
KOBIETA W FIOLECIE, 2006olej, płótno, 100x70 cm
sygn.l.d. TOMASZ WOJTYSEK, na odwrocie: TOMEK WOJTYSEK/\”KOBIETA W FIOLECIE\”/100x70 cm, olej na płótnie/2006r
Cena wywoławcza: 500 zł
84HELENA WAWRZENIUK
ur. 1984
BRUEGEL TARKOWSKI, 2012 olej, płótno,150x100 cm sygn. na odwrocie: HW
Cena wywoławcza: 500 zł
| 32 |
85ŁUKASZ ZEDLEWSKI ur. 1989
PLAŻA NAD WISŁĄ OD STRONY PRAGI, 2011 olej, płótno, 50x110 cm sygn. p.d. Łukasz Zedlewski 2011, na odwrociu: Łukasz/Zedlewski/2011
Cena wywoławcza: 500 zł
86KACPER ZIELIŃSKI ur. 1988
WHIELKI WILHELM, 2011akryl, spray, 90x 60 cm na odwrocie: Kacper Zieliński/\”Whielki Wilhelm\”
Cena wywoławcza: 500 zł
| 33 |
87NATALIA SROKA
ur. 1982
VALDRADA II Z CYKLU EL PUEBLO, 2012 akryl, płótno, 50x110 cm
sygn.p.d. Natalia Sroka 2012, na odwrocie: Natalia Sroka/VALDRADAII/z cyklu „El pueblo” 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
88MATEUSZ BYKOWSKI
ur. 1987
LINZ II, 2009 akryl, plexi,150x100 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
| 34 |
89JAN SZCZEPKOWSKI ur. 1975
DWIE KOBIETY, 2011 olej, płótno, 50x50 cmopisany na odwrocie: JAN SZCZEPKOWSKI 2011 Szczepkowski -Dwie kobiety-
Cena wywoławcza: 500 zł
90DOMINIK SMOLIK ur. 1982
PUSZCZANIE BANIEK, 2013akryl, płótno, 70x100 cmopisany na odwrocie na blejtramie: DOMINIK SMOLIK KRAKÓW 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
92AGATA SOBCZYK ur. 1973
KARAIBY? CZEMU NIE, 2011 olej, akryl, płótno, 80x60 cmsygn. na odwrocie: Z cyklu BEL-B/KARAIBT?CZEMU NIE/AGATA SOBCZYK
Cena wywoławcza: 500 zł
91RAFAŁ DOMINIK ur. 1985
PRACOWNIA, 2013 olej, płótno, 65x81 cmsygn. na odwrocie: RAFAŁ DOMINIK/\”PRACOWNIA\”/2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 35 |
93OLGA GRALEWSKA
ur. 1989
PUSTYNIA, 2012 akryl, płótno, 50x70 cm
sygn.p.d. Olgi Gralewskiej\’ 12, opisany na odwrocie: Olgi/ GRALEWSKIEJ/AD.2012
Cena wywoławcza: 500 zł
94MARZENA GAWRYSIAK
ur. 1978
RODIN - MY FIRST LOVE, 2013 olej, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrociu: \”RODIN - my fi rst love\” Mme Gazelle 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
95WOJCIECH WROŃSKI
ur. 1979
BEZ TYTUŁU, 2007/2008 akryl, płótno, 110x125 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
| 36 |
96URSZULA KOZIEŁ ur. 1977
CZERWONY KWADRAT, 2012 olej, płótno, 60x60 cmsygn. na ramie krosna U.KOZIEŁ 2012, na odwrocie nalepka autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
97DANIEL MĄCZYŃSKI ur. 1976
RYSZARD LWIE SERCE, 2013olej, płótno, 61x50 cml.d. DAN/MAC, na odwrocie: DANIEL MĄCZYŃSKI \”RYSZARD LWIE SERCE\” 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
98TOMASZ KOZŁOWSKI ur. 1983
SAMOCHODY, 2013 olej, płótno, 50x60 cmopisany na odwrocie: T. Kozłowski \’13
Cena wywoławcza: 500 zł
| 38 |
Adamek Katarzyna ..........................................................................................................3
Antończak Karina .............................................................................................................1
Balcerzak Jasiek .................................................................................................................7
Batorski Michał ..................................................................................................................8
Batruch Diana ....................................................................................................................6
Biletnicova Svietlana ......................................................................................................4
Bodzioch Julia .................................................................................................................11
Bojara Michał ......................................................................................................................5
Borowski Waldemar.....................................................................................................10
Bykowski Mateusz ................................................................................................23, 88
Cyranka-Pytlik Agnieszka .........................................................................................18
Danko Kamila ..................................................................................................................15
Dąbrowski Mateusz .....................................................................................................16
Delińska Iwona ...............................................................................................................14
Dominik Rafał ................................................................................................................. 91
Doroszenko Ewa............................................................................................................17
Dzwonik Ula .....................................................................................................................13
Gralewska Marzena .....................................................................................................94
Hartman Monika ...........................................................................................................22
Hul Edyta ............................................................................................................................19
Janiec-Piłat Katarzyna ................................................................................................20
Janicki Wiktor...................................................................................................................21
Jaszczyk Paula .................................................................................................................12
Jaskiewicz Sara ...............................................................................................................24
Jędrzejczyk Magdalena .............................................................................................30
Kacalak Albertyna .........................................................................................................26
Kaczmarczyk-Hudzik Jagoda .................................................................................27
Kania Katarzyna .............................................................................................................33
Karasińska Natalia ............................................................................................................2
Kita Izabela ........................................................................................................................63
Klimek Grzegorz ............................................................................................................32
Kolanko Piotr ...................................................................................................................31
Konieczny Marta .......................................................................................................... 39
Koniuszko Marian .........................................................................................................34
Korbaczyńska Paulina ................................................................................................37
Kosińska Karolina ..........................................................................................................35
Kost Klaudia ......................................................................................................................36
Kozieł Urszula ..................................................................................................................96
Kozłowski Tomasz .........................................................................................................98
Kowalczyk Patryk ..........................................................................................................40
Kubica Lenka ...................................................................................................................38
Kuczera Aleksandra .....................................................................................................41
Lenik Iwona ......................................................................................................................42
Lewera Jarosław ............................................................................................................45
Łazar-Massier Magdalena ........................................................................................43
Makaruk Kamila .............................................................................................................44
Maksel Mariusz ...............................................................................................................49
Małecka Joanna .............................................................................................................48
Marciniak Feliks ..............................................................................................................46
Masiul-Gozdecka Anna .............................................................................................47
Matyjaszkowicz Karolina ..........................................................................................51
Mączyński Daniel ..........................................................................................................97
Mąkosa Ewelina .............................................................................................................53
Milewski Bartosz ............................................................................................................54
Misztur Aleksandra ......................................................................................................57
Motyl Szymon .................................................................................................................64
Mularska Ewelina ..........................................................................................................53
Najmrocka Katarzyna .................................................................................................56
Nowosielska Agata ......................................................................................................60
Nowak Agata ...................................................................................................................55
Orońska Orno Katarzyna ..........................................................................................62
Orzechowski Janusz ....................................................................................................61
Pabich Małgorzata .......................................................................................................58
Połacik Magdalena .......................................................................................................59
Poznysz Tomasz .............................................................................................................65
Pręgowski Filip ................................................................................................................68
Pulit-Binkowska Katarzyna ......................................................................................66
Rozmus Natalia ..............................................................................................................71
Ruman Agata...................................................................................................................69
Ruciak Sonia .....................................................................................................................67
Sakowski Piotr .................................................................................................................70
Siemioński Maciej .........................................................................................................50
Sikora Monika..................................................................................................................72
Skowyrska Justyna .......................................................................................................74
Smolik Dominik ..............................................................................................................90
Sobczyk Agata ................................................................................................................92
Sroka Natalia ....................................................................................................................87
Stabryła Sylwester ........................................................................................................73
Stryszowska Katarzyna ..............................................................................................77
Synak Monika ..................................................................................................................78
Szczechowska Olga .....................................................................................................79
Szczepkowski Jan .........................................................................................................89
Sztuka Jacek .....................................................................................................................76
Szymaniak Paulina .......................................................................................................75
Szymkiewicz Katarzyna .............................................................................................81
Tuźnik Andrzej ................................................................................................................82
Wawrzeniuk Helena ....................................................................................................84
Walas Zuzanna ...............................................................................................................80
Węgrzyn Magdalena .....................................................................................................9
Wojtynek Tomek ............................................................................................................83
Wroński Wojciech .........................................................................................................95
Wyjadłowski Erwin .......................................................................................................29
Zedlewski Łukasz ..........................................................................................................85
Zieliński Kacper ..............................................................................................................86
Zwarycz Ewa ....................................................................................................................25
Żakieta Emilia ..................................................................................................................28
INDEX
POLSWISS ART
DOM AUKCYJNY POLSWISS ART Iwony Büchner
00-490 Warszawa, ul. Wiejska 20
(vis a vis Hotelu Sheraton)
tel./fax: 22 628 13 67, tel. 22 629 46 87
[email protected], www.polswissart.pl
Opracowanie katalogu: Marzena Karpińska, Tatiana Rasała-Chmiel
Zdjęcia: Dariusz Kowalik, tel. +48 792 79 42 42, e-mail: [email protected]
Projekt i skład: Paweł Wolski, tel. +48 691 201 682, e-mail: pawel@fi rstgroup.net.pl
| 39 |
1. Aukcja prowadzona jest zgodnie z przepisami prawnymi przez upoważnioną osobę zwaną dalej Aukcjonerem.
2. Tak zwane postąpienie w licytacji (podwyższenie stawki) określa Aukcjoner.
3. Do udziału w licytacji upoważniają wyłącznie tabliczki z numerami identyfi kacyjnymi. Pracownicy Domu Aukcyjnego wydają je przed au-
kcją po wpłaceniu wadium. Dane osobiste kupującego pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego.
4. Kupujący pragnący zachować anonimowość po uprzednim uzgodnieniu z Domem Aukcyjnym mogą wziąć udział w licytacji przez telefon
lub zlecić Domowi Aukcyjnemu licytowanie w ich imieniu.
5. Do wzięcia udziału w aukcji upoważnia wpłata wadium w wysokości 100 złotych.
6. W przypadku nie dokonania żadnych zakupów wadium jest zwracane bezpośrednio po zakończeniu aukcji lub w dniach następnych w sie-
dzibie Domu Aukcyjnego.
7. Aukcjoner ma prawo do dowolnego rozdzielania lub łączenia obiektów wystawionych do sprzedaży oraz do ich wycofania z licytacji bez
podania przyczyny. Opisy obiektów zawarte w katalogu mogą być uzupełnione przez Aukcjonera przed rozpoczęciem licytacji.
8. Zakończenie licytacji danego obiektu następuje w momencie uderzenia młotkiem przez aukcjonera i jest równoznaczne z zawarciem umo-
wy kupna-sprzedaży. Osoba, która oferuje najwyższą cenę staje się nabywcą z wyjątkiem, gdy dzieje się to w sytuacji sporu. Aukcjoner ma
prawo ów spór rozwiązać lub też ponownie zaoferować obiekt.
9. Osoby które zakupiły na aukcji któryś z obiektów są zobowiązane do podpisania kontraktu bezpośrednio po zakończeniu licytacji. Kwota
wpłaconego wadium pomniejsza należność dla Domu Aukcyjnego. Do ogólnej wartości kontraktu doliczona zostaje opłata organizacyjna
w wysokości 15%. Opłata obowiązuje również w przypadku sprzedaży poaukcyjnej, w przypadku kiedy obiekt nie zostanie sprzedany na
aukcji. Należność za zakupione obiekty winna być zapłacona gotówką, przelewem lub czekiem potwierdzonym, nie później niż w ciągu
siedmiu dni od daty aukcji. Możliwe jest również uregulowanie należności kartą kredytową, jednak w tym przypadku, Dom Aukcyjny zmu-
szony jest naliczyć opłatę organizacyjną w wysokości 12%. Jeżeli wpłata nie nastąpi w wymaganym czasie, Dom Aukcyjny będzie zmuszony
do anulowania kontraktu i obciążenia Nabywcy wszelkimi kosztami, wynikłymi z tego tytułu. W takim przypadku wadium przechodzi na
Rzecz Domu Aukcyjnego.
10. Prawo własności przechodzi na rzecz kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.
11. Dom Aukcyjny gwarantuje zgodność cech opisanych w katalogu ze stanem faktycznym. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za
ukryte wady fi zyczne i prawne zakupionych obiektów.
12. Dom Aukcyjny nie oferuje usługi pakowania oraz wysyłki zakupionych przedmiotów jednakże na życzenie klienta Dom Aukcyjny może
odpłatnie zapakować przedmiot oraz wysłać go na koszt Kupującego. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszko-
dzenia obrazu w czasie transportu.
REGULAMIN AUKCJI
| 40 |
ZLECENIE LICYTACJI
Aukcja Dzieł Sztuki
14 maja 2013, godz. 19.00
Prosimy o podpisanie zlecenia.
Imię, Nazwisko ....................................................................................................... Data, Podpis ........................................................................................................
Dom Aukcyjny
Polswiss Art Sp. z o.o
00-490 Warszawa
ul. Wiejska 20
Tel.:/Fax: 22 628 13 67
Możliwe jest złożenie pisemnej oferty na obraz zgłoszony do licytacji bądź udział telefoniczny. Należy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy
i przesłać faxem do dnia poprzedzającego aukcję, na numer (22) 628 13 67, Dom Aukcyjny zastrzega sobie możliwość odrzucenia oferty w przy-
padku niezgodności podanych danych ze stanem faktycznym.
.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Imię i Nazwisko
Dokładny adres
Telefony, fax
Dokument tożsamości
Dom Aukcyjny Polswiss Art. gwarantuje poufnośc danych osobowych
Nr pozycji
w katalogu
Opis pozycji
(autor tytuł, wymiary)
Maksymalna
cena oferenta
Do udziału w licytacji upoważnia wpłacone wadium w wysokości 10% planowanych zakupów. Kwotę prosimy przelać na numer konta:
ING Bank Śląski
57 1050 1038 1000 0023 0543 9743
W przypadku nie podjęcia zakupu na aukcji wadium zostanie odesłane uczestnikowi aukcji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych.
DOM AUKCYJNY POLSWISS ART