14
Gimnazija Brežice Četrtfinale državnega prvenstva v rokometu za srednje šole Dijakinje skupine »C« Brežice, 13. 12. 2011

Citation preview

Page 1: Četrtfinale državnega prvenstva v rokometu za srednje šole SST... · ŠC PET Ljubljana TEL.: FAX.: ... Igra se 2 x 20 minut s petminutnim odmorom. ... Igralca izmeni čno izvajata

G i m n a z i j a B r e ž i c e

Četrtfinale državnega

prvenstva v rokometu za

srednje šole

Dijakinje skupine »C«

Brežice, 13. 12. 2011

Četrtfinale državnega prvenstva v rokometu za srednje šole – dijakinje »C« skupina

Brežice, 13. 12. 2011 4

TEHNIČNI BILTEN

Tekmovanje: Četrtfinale v rokometu za dijakinje – skupina C Izvajalec: Gimnazija Brežice Vodja tekmovanja: Elica Tomše ([email protected]) Gsm: 070 743 122 Datum tekmovanja: Četrtfinale bo v športni dvorani »Balon« pri OŠ Brežice, v Brežicah, 13.12.2011, ob 9.00

• Na četrtfinale skupine - C so se uvrstile ekipe naslednjih šol:

EKIPA VODJA EKIPE Gimnazija Ljubljana Šiška, Aljaževa 32, 1000 Ljubljana TEL.: 01/500-78-00 FAX.: 01/500-78-10

Saša Vesel GSM: 040 333 643 e-pošta:[email protected]

ŠC PET Ljubljana TEL.: FAX.:

Marko Plesec

Gimnazija Novo mesto Seidlova cesta 9, 8000 Novo mesto TEL.: / FAX.: /

Breda Vovko GSM: 041 282 684 e-pošta: [email protected]

Gimazija Brežice, Trg izgnancev 14, 8250 Brežice TEL.: 07/499-23-50 FAX.: 07/499-23-75

Elica Tomše GSM: 070 743 122 e-pošta: [email protected]

Brežice, 13. 12. 2011 5

� RAZPORED TEKEM

Na podlagi žreba, ki se je opravil na Zavodu za šport RS Planica, se igra po naslednjem sistemu: 1. KROG 1. tekma ob 10.00

Gimnazija Brežice : ŠC PET Ljubljana 2. tekma ob 10.45

Gimnazija Šiška : Gimnazija Novo mesto 2. KROG 1. tekma ob 11.45

Zmagovalec 1. tekme 1. kroga : poražencu 2. tekme 1. kroga 2. tekma ob 12.30

Zmagovalec 2. tekme 1. kroga : poražencu 1. tekme 1. kroga

Brežice, 13. 12. 2011 6

� Pravila tekmovanja V vsakem od četrtfinalnih turnirjev nastopajo po štiri ekipe; v prvem krogu se pomerijo na podlagi žreba, ki se opravi na Zavodu za šport RS Planica. V drugem krogu se zmagovalec prvega para pomeri s poražencem drugega para in obratno. V polfinale napredujeta zmagovalni ekipi drugega kroga tekmovanja. Ekipa šteje lahko 16 igralcev. Igra se 2 x 20 minut s petminutnim odmorom. Med drugo in tretjo tekmo je desetminutni odmor. Ekipa ima v vsakem delu igre možnost minute odmora. Izključitev traja dve minuti. V primeru neodločenega izida se streljajo sedemmetrovke. Vodja ekipe določi pet strelcev, ki so v času izvajanja vsi na sredini igrišča. Če je tudi po petih strelih izid neodločen, se določi iz vsake ekipe po en igralec. Igralca izmenično izvajata kazenski strel do prvega zgrešenega strela.

Šole se morajo obvezno prijaviti preko spletne aplikacije, originalni tekmovalni karton obrazec 2 in 2a s fotografijami pa morajo prinesti s seboj na tekmovanje.

Vsa ostala pravila so objavljena v Informatorju I, revija Šport mladih za vse ostale nejasnosti se upoštevajo pravila nacionalne panožne zveze.

Šole - ekipe opozarjamo, da morajo nastopati v enotni športni opremi z oznako šole ali v športni opremi brez vsakih oznak. Na vseh šolskih športnih tekmovanjih je pri navijanju prepovedana uporaba tehničnih pripomočkov, ki povzročajo prekomeren hrup (sirene, bobni, raglje...).

Poleg vsega naštetega upoštevajte tudi Pravila šolskih športnih tekmovanj, ki so objavljena v reviji Šport mladih, Informator I, september 2011.

Dijaki in dijakinje, ki imajo poškodbe ali bolezni, ki lahko negativno vplivajo na nasprotne igralce (mavec ...) na šolskih športnih tekmovanjih ne smejo nastopati.

� PROGRAM TEKMOVANJA

Brežice, 13. 12. 2011 7

9.00 - Sprejem ekip, oddaja dokumentacije vodji tekmovanja, namestitev ekip 9.15 – začetek ogrevanja 9.30 – pregled dokumentacije ( vodja tekmovanja, glavni sodnik, vodje ekip ) 9.40 - prihod ekip na igrišče in slovesna predstavitev ekip, predstavitvene točke 10.00 – odprtje turnirja in začetek tekmovanja ***************************************************************** 14.00 – slovesna razglasitev rezultatov

� POSEBNA OBVESTILA Izvajalec zagotovi žoge za tekme, za ogrevanje pa ekipe prinesejo žoge s seboj. Možnost prehrane: GOSTILNA IN PIZZERIA ITALIA, Brežice GOSTIŠČE LES, Čatež ob Savi

Brežice, 13. 12. 2011 8

PREDSTAVITEV EKIP

Gimnazija Ljubljana Šiška

EKIPA Ime in priimek Leto rojstva

1. Yvonne Petek 2. Živa Leder 3. Ekaterina Čečkova 4. Lina Maršič 5. Tamara Sunarič 6. Sara Železnik 7. Brina Bole 8. Adrijana Černivec 9. Maja Košir 10. Neža Križaj 11. Jana Košir 12. Nika Petaufer 13. Julija Prepeluh 14. Nina Zulič 15. Manca Jurič

Vodja ekipe: SAŠA VESEL Trener: Sonja Čotar

Brežice, 13. 12. 2011 9

Gimnazija Novo mesto

1. Nika Rianne Bračko 1995 2. Tina Hajdinjak 1993 3. Ana Hribar 1993 4. Karmen Korenič 1993 5. Katja Legan 1995 6. Špela Matko 1995 7. Neža Nadelko 1995 8. Nataša Pišek 1995 9. Katja Ponikvar 1996 10. Anamarija Špelič 1995

Vodja ekipe: Breda Vovko

Brežice, 13. 12. 2011 10

Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana

1. Ajnija Balić 1996 2. Aldijana Selanović 1996 3. Nina Cepić 1996 4. Anja Gaber 1996 5. Loti Jarc 1996 6. Ana Lapić 1994 7. Ines Mervar 1993 8. Sabina Šljivar 1994 9. Tiva Pilko Zagorc 1995 10. Eva Trobec 1995 11. Laura Zupančič 1995

Trener in vodja ekipe: Matjaž Plesec

Brežice, 13. 12. 2011 11

Gimnazija Brežice

1. Lana Beribak Šolar 1996 2. Katarina Geč 1996 3. Anamarija Hotko 1993 4. Elena Jurman 1995 5. Sara Kramar 1994 6. Lucija Lepšina 1994 7. Saša Markovič 1995 8. Maruša Medved 1994 9. Andreja Molan 1993 10. Ester Najger 1993 11. Tjaša Veble 1994 12. Anja Zorko 1993

Vodja in trener ekipe: Elica Tomše

Brežice, 13. 12. 2011 13

3. tekma: Gimnazija Brežice: Gimnazija Novo mesto

4. tekma: Gimnazija Šiška: ŠC PET LJ

Brežice, 13. 12. 2011 15

REZULTATI ČETRTFINALNEGA TURNIRJA V ROKOMETU ZA SREDNJE ŠOLE DIJAKINJE SKUPINA »C«

PRVA TEKMA REZULTAT

Gim. Brežice : ŠC PET LJ 27 : 17 ( 13: 8 )

DRUGA TEKMA REZULTAT

Gim. LJ Šiška : Gim. Novo mesto 30 : 14 ( 15 : 6 )

TRETJA TEKMA REZULTAT

Gim. Brežice : Gim. Novo mesto 21 : 23 ( 10 : 10 )

ČETRTA TEKMA REZULTAT

Gim. LJ Šiška: ŠC PET LJ

35 : 18 ( 16 : 11 )

Vrstni red četrtfinala državnega prvenstva v rokometu za dijake 2011/2012:

MESTO EKIPA

1. Gimnazija Ljubljana Šiška 2. Gimnazija Novo mesto 3. Gimnazija Brežice 4. ŠC PET Ljubljana

V polfinale državnega prvenstva za leto 2011/2012 se uvrstita naslednji dve ekipi

ZA DIJAKE SKUPINA »C«

Končal se je četrtfinalni turnir državnega prvenstva v rokometu za dijakinje. Organizirala ga je Gimnazija Brežice v sodelovanju z Zavodom za šport RS Planica. Tekmovanje se je odvijalo v Športni dvorani pri OŠ Brežice. Vsem ekipam bi se zahvalila za udeležbo na turnirju ter čestitala za športno in korektno igro, prvo uvrščenima pa želim čim boljši rezultat v nadaljnjem tekmovanju. Zahvaljujem se vsem, ki so kakorkoli pripomogli k izvedbi tekmovanja.