4
(KeĖa) C Co or r g go on n L Li ig ga a 2 20 01 11 1 / / 2 20 01 12 2 3 31 1. . k k o ol lo o S So ob bo ot ta a, , 1 12 2. . 5 5. . 2 20 01 12 2, , 1 17 7. .3 30 0 h h. . 22 26 30 33 44 2 5 6 7 8 15 21 29 45 77 10 14 17 18 23 24 26.03.1982 15.10.1987 20.05.1993 28.06.1974 21.09.1985 20.06.1983 06.10.1988 16.06.1988 18.06.1986 30.03.1987 06.03.1985 12.11.1988 24.12.1988 27.07.1994 09.06.1993 Stanislav Angeloviþ Serge Ognadon Akakpo (Fr., Tg.) Pavol Ilko Vladimír Leitner Marcel Ondráš Jozef Piaþek Martin Kubena 07.06.1993 Prince Ofori (Ghana) Ernest Mabouka (Cam.) Ricardo Nunes (Por.) 3 4 9 11 12 20 28 11.02.1995 07.12.1991 22.02.1988 26.05.1978 24.05.1983 21.09.1988 06.10.1989 Milan Škriniar Adam Žilák Roman Gergel Miroslav Barþík Viktor Peþovský Peter Šulek Bello Issiaka Babatounde (Nig.) Tomáš Majtán Ján Novák Róbert Pich Momodou Ceesay ( Gmb.) Jaroslav Mihalík Jean Deza (Peru) 30.01.1985 08.03.1992 15.01.1989 14.03.1990 28.07.1994 Martin Krnáþ František Plach Martin Dúbravka Matej Rakovan Dominik Holec Frans Adelaar Štefan Tarkoviþ Erich Cviertna Miroslav Seman Peter KráĐoviþ (hl. rozhodca, Trnava) Dušan Hrþka (1.asistent rozhodcu, Lutila), Karol Poláþek (2.asistent rozhodcu, Banská Bystrica) Róbert Mojsej (4. rozhodca, Prešov) Vladimír LehoĢan (delegát SFZ, Banská Bystrica), Ján Fašung (delegát - pozorovateĐ rozhodcov, Bratislava) 2 2

Citation preview

Page 1: 2 MFK RUŽOMBEROK · MFK RUŽOMBEROK 2. 30. kolo Už v úvode mohla otvori " skóre najprv Senica a o chví u neskôr Ružomberok, lenže uricovej strele chýbala presnos " a Onyangovej

(Ke a)

CCoorrggoonn LLiiggaa 22001111 // 220011223311.. kkoolloo

SSoobboottaa,, 1122.. 55.. 22001122,, 1177..3300 hh..

2226303344 2 5 6 7 8 15 21 29 45 77

101417182324

26.03.1982 15.10.1987 20.05.1993 28.06.1974 21.09.1985 20.06.1983

06.10.1988 16.06.1988 18.06.1986

30.03.1987 06.03.1985 12.11.1988 24.12.1988 27.07.1994 09.06.1993

Stanislav Angelovi Serge Ognadon Akakpo (Fr., Tg.) Pavol Ilko Vladimír Leitner Marcel Ondráš Jozef Pia ek Martin Kubena 07.06.1993 Prince Ofori (Ghana) Ernest Mabouka (Cam.) Ricardo Nunes (Por.)

3 4 9 11 12 20 28

11.02.1995 07.12.1991 22.02.1988 26.05.1978 24.05.1983 21.09.1988 06.10.1989

Milan Škriniar Adam Žilák Roman Gergel Miroslav Bar ík Viktor Pe ovský Peter Šulek Bello Issiaka Babatounde (Nig.) Tomáš Majtán Ján Novák Róbert Pich Momodou Ceesay ( Gmb.) Jaroslav Mihalík Jean Deza (Peru)

30.01.1985 08.03.1992 15.01.1989 14.03.1990 28.07.1994

Martin Krná František Plach Martin Dúbravka Matej Rakovan Dominik Holec

Frans Adelaar Štefan Tarkovi Erich Cviertna Miroslav Seman

Peter Krá ovi (hl. rozhodca, Trnava)Dušan Hr ka (1.asistent rozhodcu, Lutila), Karol Polá ek (2.asistent rozhodcu, Banská Bystrica)

Róbert Mojsej (4. rozhodca, Prešov)Vladimír Leho an (delegát SFZ, Banská Bystrica), Ján Fašung (delegát - pozorovate rozhodcov, Bratislava)

22

MFK

RU

ŽOM

BERO

K

30. kolo Už v úvode mohla otvori skóre najprv Senica a o chví u neskôr Ružomberok, lenže uricovej strele chýbala presnos a Onyangovej razancia. V 12. minúte ubekov center z rohu hlavi koval na bránu Nosek, ale Bolek podržal svoje mužstvo. V 15. minúte vyrazil Hrdli ka Blackburnovu strelu na roh a po om a následnej skrumáži v hos ujúcej šestnástke sa presadil Gorosito - 1:0. Už o tri minúty prišla alšia chyba hos ujúcej obrany a urica zvýšil náskok Senice na 2:0. V 24. minúte preloboval vybehnutého Hrdli ku Blackburn, ale lopta skon ila na hornej sieti. Následne gólovú prí leži tos nezužitkoval ani domáci Kó a a tak po pol ase vyhrávala Senica 2:0. V druhom pol ase mal najvä šiu šancu Križko, ke jeho strela skon ila na brvne. Následne sa dostávali do šancí aj hostia. Najprv domáci Pavlík takmer prekonal Boleka, ale ten pohotovým zákrokom zabránil vlastnému gólu. Potom dvakrát tesne minul bránu Sere in a Masaryk prekopol horný roh Bolekovej brány. V závere znova pohrozil Križko, ale Hrdli ka si s jeho tvrdou strelou poradil.Góly: 16. Gorosito, 19. M. urica Žlté karty: 56. Gorosito, 72. Bolinha - 60. Onyango, 87. KostelnýMFK Ružomberok: Hrdli ka - Maslo, Kostelný, Nosek, Chovanec - Lásik, ubek - Markovi (39. Skalák), Hoferica (39. Polia ek), Onyango (63. Sere in) - MasarykR o z h o d o v a l i : F a j í k - T . S o m o l á n i , K o š e c k ý D i v á c i : 1 0 7 9 Prvú šancu zápasu si vypracovali naši hrá i. Bežala 6. minúta, ke Gerec našiel v šestnástke Bezáka a ten strelou spoza obrancu pohladil spojnicu Trabalíkovej brány. Do vedenia sa však ako prví dostali hostia, ke o 20 minút neskôr zahrávali Ružomber ania roh. Almaského center zachytil Trabalík, rýchlo rozohral a protiútok ideálne zakon il Dolinajec - 1:0. Našim hrá om sa podarilo vyrovna v 45. minúte, ke Almaský našiel nikým nestráženého Ková a a ten po ahky prekonal Trabalíka. Na za iatku druhého pol asu sa mohli dosta do vedenia hostia, lenže Uj íkovu strelu a následne aj Drengubiakovu dorážku reflexívne vyrazil Zich. Potom už prišli chvíle nášho tímu. V 64. minúte fauloval Demko v pokutovom území Nagyho a nasledoval pokutový kop, ktorý premenil Bezák strelou do protipohybu brankára - 1:2. V 82. minúte poistil ví azstvo nášho B mužstva Ondrík, ke svoju individuálnu akciu zakon il ukážkovou strelou pod brvno. Už o minútu neskôr mohol zníži Uj ík, ale jeho strelu spoza šestnástky zastavila žr Zichovej brány.Góly: 45. Ková , 65. Bezák (z 11m), 82. Ondrík - 26. Dolinajec Žlté karty: 55. Bezák, 71. Ondrík - 39. Siv evi , 64. Demko MFK Ružomberok B: Zich - Bartoš, Janso, Práznovský, Nagy ,,K" (87. T. Gejdoš), Ková (83. Kutlík), Gerec, Gallo, Bezák, Lupták, Almaský (66. Ondrík) Rozhodovali: Michl ian - Ádám, Jankovi Diváci: 323

FK Senica - MFK Ružomberok 2:0 (2:0)

28. koloMFK Ružomberok B - MFK Dolný Kubín 3:1 (1:1)