2
Vyžlovský zpravodaj č. 3 - jaro 2011 18. kolo - Okresní přebor Praha-východ SK Vyžlovka – Slavia Radonice sobota 23. dubna - 17 hodin 24. dubna SK Vyžlovka B - Světice 10.15 h. www.vyzlovka.cz/sk Tým Z V R P S B 1. Radonice 17 13 2 2 67:25 41 2. Stř. Skalice 17 12 2 3 61:32 38 3. Kunice B 17 10 3 4 59:33 33 4. Sibřina 17 8 6 3 36:26 30 5. Brázdim 17 8 4 5 41:39 28 6. Mukařov 17 7 6 4 36:25 27 7. Úvaly 17 8 3 6 34:26 27 8. Mochov 17 8 1 8 33:34 25 9. V. Popovice 17 6 4 9 40:37 22 10. Měšice 17 5 3 9 39:48 18 11. Kostelec 17 4 4 10 21:40 16 12. Vyžlovka 17 4 3 10 22:41 15 13. Pacov 17 4 3 10 25:48 15 14. Vyšehořovice 17 0 0 17 4: 64 0 Další zápasy: So 30.04.17,00h Stř.Skalice A - Vyžlovka A So 07.05.17,00h Vyžlovka A - Měšice So 14.05.17,00h Vyšehořovice - Vyžlovka A Tým Z V R P S B 1. Všestary 18 13 3 2 84:27 42 2. Louňovice B 17 13 1 3 82:21 40 3. Kostelec B 18 13 0 5 49:19 39 4. Dobřejovice B 18 9 5 4 72:35 32 5. Světice 18 10 2 6 53:45 32 6. Mukařov B 17 9 4 4 41:29 31 7. Kamenice B 18 8 6 4 37:24 30 8. Strančice B 18 6 5 7 35:44 23 9. Vyžlovka B 18 7 1 10 45:61 22 10. Lojovice 18 6 3 9 33:44 21 11. Hrusice B 18 6 2 10 28:62 20 12. Mnichovice B 18 5 4 9 35:60 19 13. Stř. Skalice B 17 5 3 9 35:58 18 14. Senohraby B 17 1 2 15 15:71 5 15. Struhařov B 18 1 1 16 17:61 4 Další zápasy: Ne 01.05.17,00h Louňovice B - Vyžlovka B Čt 05.05.17,30h Vyžlovka B - Všestary Ne 08.05.10,15h Vyžlovka B - Stř.Skalice B Tabulky Smuteční oznámení V hlubokém zármutku oznamujeme, že nás v minulých dnech navždy opustili dva lidé úzce spjatí s vyžlovským fotbalem. Před dvěma týdny zemřel jeden ze zakladatelů klubu, bývalý předseda a trenér, pan Václav Jordán. V úterý 19. 4. pak podlehl těžké krátké nemoci náš kamarád, spoluhráč a rovněž bývalý trenér a předseda klubu, Vlastimil Vávra. Budeme navždy vzpomínat, Sportovní klub Vyžlovka /Vyžlovka B - Kamenice B 2:2/

14. Vyšehořovice 17 0 0 17 4: 64 0

Další zápasy: So 30.04.17,00h Stř.Skalice A - Vyžlovka ASo 07.05.17,00h Vyžlovka A - MěšiceSo 14.05.17,00h Vyšehořovice - Vyžlovka A

15. Struhařov B 18 1 1 16 17:61 4

Další zápasy: Ne 01.05.17,00h Louňovice B - Vyžlovka BČt 05.05.17,30h Vyžlovka B - VšestaryNe 08.05.10,15h Vyžlovka B - Stř.Skalice B

Tabulky

Smuteční oznámeníV hlubokém zármutku oznamujeme, že nás v minulých dnech navždy opustili dva lidé úzce spjatí s vyžlovským fotbalem. Před dvěma týdny zemřel jeden ze zakladatelů klubu, bývalý předseda a trenér, pan Václav Jordán.V úterý 19. 4. pak podlehl těžké krátké nemoci náš kamarád, spoluhráč a rovněž bývalý trenér a předseda klubu, Vlastimil Vávra.

Budeme navždy vzpomínat, Sportovní klub Vyžlovka

/Vyžlovka B - Kamenice B 2:2/

Page 2: Zpravodaj 2011 jaro 03

ÁčkoVyžlovka - Brázdim 1 : 1 (1 : 1)Ott - Hána, Kršňák, Janeček, Fousek- Nettl, Dřízhal R., Lang, Dřízhal P. - Hladík, SchejbalBranka: LangStřídali: Žádný, TousekSoupeř, který se na nás poctivě připravoval a znal naše silné zbraně, byl v prvním poločase lepší, ale naše obrana odolávala a dokonce jsme z ojedinělého útoku šli do vedení zásluhou našeho kapitána Jiřího Langa. Bohužel, soupeři se ještě před půli podařilo z rychlého protiútoku vyrovnat.Ve druhé půli se situace otočila a pány na hřišti jsme byli my. Bohužel jsme převahu nedokázali střelecky vyjádřit a ještě musíme děkovat našemu brankáři, který v 90.minutě chytil 100 % šanci jinak bezzubého soupeře. /JF/

Úvaly B - Vyžlovka 2 : 0 (1 : 0)Ott - Fousek, Houžvička, Nettl, Hána - Dřízhal J., Lang, Dřízhal R., Schejbal - Žádný, HladíkStřídali: Janeček, MundlVěděli jsme, že nás nečeká v Úvalech lehké utkání, protože výsledky soupeře v posledních zápasech malinko naháněly strach. Úvodní očekávaný nápor jsme ale zvládli a dá se říci, že domácí pořádně nevěděli, co hrát. Pak ale přišla jediná chvíle, kdy se nám nepodařilo uhlídat nejnebezpečnějšího hráče soupeře a bohužel jsme inkasovali. Vypracovali jsme si pak určité příležitosti, ale oproti soupeři nám chyběl důraz v osobních soubojích, což se projevovalo zejména při zahrávání standardních situací a rohových kopů.Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil a ačkoliv jsme mohli, po rychlé, jednoduché akci Pepou Dřízhalem, vyrovnat, nestalo se tak a domácí v závěru zápasu, kdy jsme už hráli vabank, ještě potvrdili své vítězství. Určitě jsme na cizí půdě nezklamali, ale bohužel, jako již poněkolikáté, rozhodla koncovka a v tomto případě hlavně důraz při zakončení, kdy jsme kolikrát místo střely volili ještě až zbytečnou přihrávku. Jinak nasazení a bojovnost u všech hráčů byly příkladné a ještě jen škoda i malinkých, doufejme neúmyslných, chyb rozhodčích. /JH/

V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou. Úvodní gól utkání vstřelili hráči Kamenice z přímého kopu. Po inkasované brance hráči Vyžlovky zabojovali a výsledkem bylo rychlé vyrovnání, když se trefil dlouhán v útoku Zemi. Bohužel ke konci poločasu jsme nestačili zareagovat na rychlý brejk hostí a následoval faul v našem vápně - odpískaný pokutový kop. Penaltu hosté se štěstím proměnili, a tak se šlo do kabin za stavu 1:2.Ve druhém poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem a přišlo zasloužené vyrovnání. Trefil se náš útočný štírek Jirka Kolář. Zápas jsme nakonec dohrávali v desíti poté, co byl vyloučen nováček v našem dresu Máša. Po vyloučení jsme se ale semkli a bojovali až do konce a výsled-kem tak byla remíza 2:2.Rád bych poděkoval všem hráčům za jejich přístup k utkání a také výkon, který jsme předvedli a samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat ani našim věrným fanouškům. /LK/

Hrusice B - Vyžlovka B 2 : 3Pačes – Koucký, Enžl, Podrápský, Čábela Jan © - Petr z Jevan, Kohoutek, Čábela M., Kocourek Fanda – Machy, KolářStřídání: 50. Máša za ČábeluGóly: 15., 31., - soupeř, 40. Machy, 54. Kolář, 73. MachySouběžně hraný zápas s Áčkem většinou nevěstí nic dobrého, přesto v neděli odpoledne dorazila do Hrusic kocoura Mikeše konkurenceschopná sestava. Tradičně jsme se převlékli v kabinách za silnicí a daleko od nerovného, avšak nyní čerstvě posekaného hřiště. Od prvních minut se nám dařilo držet balón a kombinovat. Vytvářeli jsme si jas-né gólové šance. V první půli zahodil tři tutovky Jirka Kolář a jednu po povedené kolmici od svého bratra Milan Čábela. Byli jsme jasně lepším týmem, Hrusice reagovali pouze tvrdou hrou, která jim byla do velké míry tolerována. Bohužel po hrubých chybách našich zadních řad se domácí dostali do dvoubrankového vedení. Důležitý a očividný byl fakt, že se výsledek dá otočit. Prvním důkazem byla akce Machyho, kdy ho obrana nechala asi třikrát se otočit na hranici vápna a nekompromisně najít svou střelou dolní roh branky. 2:1 pro Hrusice, takový byl stav v poločase. Do druhé půle jsme nastoupili v psychické pohodě s vědomím, že můžeme stále kolmicemi nebo dlouhými balóny za obranu využívat jasné rychlostní a fotbalové převahy Jirky Koláře, Machyho a Fandy Kocourka. Již v 54. minutě se podařilo Jirkovi Kolářovi prolomit střeleckou smůlu a proměnit sólový postup na gólmana soupeře. Dokonat obrat zvládl Machy, který, řítící se sám na brankáře, udržel na zádech dva dotírající obránce a s přehledem zakončil. /PKJK/

BéčkoVyžlovka B - Kamenice B 2 : 2Pačes - Koucký, Chládek (15.Paulů), Boček (46.Fousek), Dřízhal P.- Čábela J., Kohoutek, Dřízhal R., Máša - Kolář, ZemanGóly: Zeman, KolářPo prvních dvou jarních porážkách jsme si chtěli připsat konečně první jarní body do tabulky. Narozdíl od minulého zápasu jsme se sešli v hojném počtu, a tak měl trenér příjemné starosti poskládat základní jedenáctku.