old.tw.waw.plold.tw.waw.pl/sites/default/files/Dostawy_   Web view77UCHWYT LISTWY ZACISKOWEJ ET-30

  • View
    236

  • Download
    1

Embed Size (px)

Text of old.tw.waw.plold.tw.waw.pl/sites/default/files/Dostawy_   Web view77UCHWYT LISTWY ZACISKOWEJ...

OGOSZENIE

O PLANOWANYCH ZAMWIENIACH

W TRYBIE ZAMWIENIA Z WOLNEJ RKI

NA DOSTAWY W 2014 ROKU

(warto poszczeglnych zamwie poniej wyraonej w zotych rwnowartoci 414000 euro)

Podmioty zainteresowane ubieganiem si o udzielenie poniszych zamwie proszone s o kontakt (zgoszenie zainteresowania): Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o., Biuro Logistyki, al. Prymasa Tysiclecia 102, 01-424 Warszawa, e-mail: logistyka@tw.waw.pl, faks: 22532 61 79.

Lp.

Przedmiot zamwienia

Planowany asortyment wyrobw

do zakupu

Plano-wana

ilo do zakupu

1

KOMPLETNE MECHANIZMY NAPDU ELEKTRYCZNEGO I CZCI DO DRZWI TRAMWAJOWYCH UCHYLANYCH DO WEWNTRZ I OTWIERANYCH NA ZEWNTRZ DO TRAMWAJW TYPU: 105N, 105N2K, 120N, 123N

1SILNIK DRZWI 12300001

2ELEKTROMAGNES KOMPLETNY 163000012

3ZAPADKA 0400110007

4DWIGNIA KOMPLETNA

123740006+033740008+033740005+030020076

5NAKRTKA TRAPEZOWA LEWA 080600004

6NAKRTKA TRAPEZOWA PRAWA 080600003

7DWIGNIA KOMPLETNA

1237400100A+03740013+030374008A+03002076

8ZAPADKA KOMPLETNA040110013

9LINKA BOWDENA 120080010

10LINKA BOWDENA 120080005

11WA PROWADZCY 030020043

12WA PROWADZCY 030020053

13RUBA TRAPEZOWA KOMPLETNA 120610001

14ROLKA 030210007

15TRZPIE 030020206

16ACUCH NAPDU W KOMPLECIE Z

WIZK 163000153A

17USZCZELNIENIE CZOOWE 2.0099.02.051

18USZCZELNIENIE 1.0009.60.163

19USZCZELNIENIE GRNE L 2.0071.02.017

20USZCZELNIENIE DOLNE L 2.0071.02.019

21LISTWA ZACISKOWA 260-207

22WIDEKI C091 31S1071002

23USZCZELNIENIE CZOOWE 2.0088.02.131

24USZCZELNIENIE BOCZNE 2.0088.02.096

25USZCZELNIENIE GRNE P 2.0071.02.018

26USZCZELNIENIE DOLNE P 2.0071.02.020

27USZCZELNIENIE CZOOWE 2.0099.02.101

28USZCZELNIENIE2.0099.02.104

29USZCZELNIENIE GRNE L2.0071.02.306

30USZCZELNIENIE DOLNE L 2.0071.02.308

31UCHWYT Z TWORZYWA SZTUCZNEGO

516-9894094

32ZAMEK KOMPLETNY L 123740012

33USZCZELNIENIE CZOOWE 2.0099.02.341

34USZCZELNIENIE GRNE P 2.0071.02.307

35USZCZELNIENIE DOLNE P 2.0071.02.309

36ZAMEK KOMPLETNY P 123740011

37USZCZELNIENIE CZOOWE 2.0099.02.351

38LISTWA L 1-SKRZYDOWA 2.0088.02.091

39LISTWA L 2-SKRZYDOWA 2.0088.02.094

40LISTWA P 1-SKRZYDOWA 2.0088.02.302

41LISTWA P 2-SKRZYDOWA 2.0088.02.303

42PAS UZBIONY ET-30001 0001

43CZOP ET-30001 0002

44PODKADKA DYSTANSOWA ET-30001 0005

45PODKADKA DYSTANSOWA ET-30001 0006

46KOO PASOWE ET-30003 0005

47PODKADKA ET-30003 0004

48RAMI NAPINAJCE ET-30003 0003

49SPRYNA POCIGOWA ET-30004 0006

50PROWADNIK ACUCHA ET-30004 0007

51OYSKO KULKOWE ET-30005 0007

52OYSKO LINIOWE ET-30005 0008

53OYSKO LINIOWE ET-30005 0009

54RUBA TRAPEZOWA ET-30006 0001

55KOO PASOWE ET-30006 0004

56OYSKO ET-30006 0009

57OYSKO SZPILKOWE ET-30006 0010

58OYSKO ET-30007 0006

59SPRYNA ET-30009 0004

60PAS UZBIONY ET-31001 0001

61CZOP ET-31001 0002

62RAMI NAPINAJCE ET-31003 0003

63PODKADKA ET-31001 0004

64KOO PASOWE ET-31001 0005

65SPRYNA POCIGOWA ET-31004 0006

66OYSKO KULKOWE ET-31005 0007

67OYSKO LINIOWE ET-31005 0008

68OYSKO LINIOWE ET-31005 0009

69RUBA TRAPEZOWA ET-31006 0001

70KOO PASOWE ET-31006 0004

71OYSKO ET-31006 0008

72OYSKO SZPILKOWE ET-31006 0009

73OYSKO ET-31007 0006

74CIGO BOWDEN'A ET-31009 0005

75PROWADNIK CZNIKA KRACOWEGO

ET-30001 0003

76CZNIK KRACOWY ET-30002 0003

77UCHWYT LISTWY ZACISKOWEJ ET-30002 0005

78UCHWYT KONEKTORA 03026 0065

79KONSOLA OBROTOWA ET-30002 0007

80CZNIK KRACOWY ET-30004 0004

81UCHWYT CZNIKA KRACOWEGO

ET-30004 0005

82RURKA WODZCA 03026 0048

83RURKA WODZCA 03026 0049

84RURKA WODZCA 07026 0018

85RURKA WODZCA 03026 0052

86KULISA PRAWA ET-30005 0004

87KULISA LEWA ET-30005 0005

88UCHWYT ACUCHA ET-30005 0006

89DOMEK TRAPEZOWY LEWY ET-30006 0002

90DOMEK TRAPEZOWY PRAWY ET-30006 0003

91RAMI NAPINAJCE ET-30006 0005

92CHWYTAK PRAWY ET-30006 0007

93CHWYTAK LEWY ET-30006 0008

94ODBLOKOWANIE KOMPLETNE ET-30009 0001

95CZNIK KRACOWY ET-30009 0002

96UCHWYT ACUCHA ET-31 001 0003

97KONSOLA OBROTOWA ET-31 002 0006

98UCHWYT BRZCZNIKA ET-31 002 0004

99UCHWYT ELEKTRO ET-31 002 0003

100CZNIK KRACOWY ET-31 004 0004

101KULISA PRAWA ET-31 005 0003

102PROWADNIK CZNIKA ET-31 005 0004

103UCHWYT ACUCHA ET-31 005 0005

104CZNIK KRACOWY ET-31 005 0006

105DOMEK TRAPEZOWY ET-31 006 0002

106RAMI NAPINAJCE ET-31 006 0005

107ODBLOKOWANIE KOMPLETNE ET-31 009 0001

108CZNIK KRACOWY ET-31 009 0002

109TULEJA LIZGOWA KUB-10/10

110RUBA NAPINAJCA 030070050

111PODKADKA ET-31006 0006

112CZOP 03002 0112

113TULEJA 03002 0101

114RUBA TRAPEZOWA PRAWOSKRTNA

08061 0004

115CHWYTAK ZWIERCIADOWY LEWY

03063 0012

116RUBA TRAPEZOWA PRAWA KOMPLETNA

120610002

117RUBA TRAPEZOWA LEWA KOMPLETNA

120610003

118GOWICA WIDEKOWA KOMPLETNA

M14 05005 0002

119STEROWNIK Z MOLIWOCI

PROGRAMOWANIA RC 2- 24 VDC SW.1.08

120KOMPLETNE MECHANIZMY NAPDU

ELEKTRYCZNEGO DRZWI 113000002

121PAT DRZWI 1-SKRZYDOWYCH TY

122PAT DRZWI 2-SKRZYDOWYCH LEWY

123KONSOLA DRZWI PRAWYCH 0700260013D

124KULISA SUPKA OBROTOWEGO PRAWA

070260064

125LAMWKA DRZWI PODWJNYCH LEWA

2.0088.02.001

126LAMWKA DRZWI PODWJNYCH PRAWA

2.0088.02.002

127SUPEK OBROTOWY PRAWY 123780036

OZNACZENIE WYROBW WG KATALOGW FIRMY IGE-CZ s.r.o.

2

7

4

4

30

30

1

1

1

1

1

1

7

20

2

2

6

6

12

12

18

18

12

30

12

12

12

6

3

3

3

3

3

3

3

3

3

1

1

1

1

12

1

8

4

12

1

1

24

1

12

48

48

8

8

16

8

24

12

6

1

1

1

6

12

6

12

24

2

4

8

4

6

3

4

3

24

13

3

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

3

4

5

1

1

2

1

1

1

1

1

1

1

1

2

1

1

1

12

6

6

30

6

2

1

1

1

2

48

72

1

1

1

1

1

1

1

2

CZCI ZAMIENNE DO UKADU HAMULCOWEGO DO TRAMWAJU TYPU 116Na/1

1TRZPIE DO ZACISKU HAMULCA

2ZABEZPIECZENIE DO ZACISKU HAMULCA

3WA DO ZACISKU HAMULCA

4PODKADKA

5NAKRTKA

6TULEJA DO ZACISKU HAMULCA

7TRZPIE DOCISKAJCY DO ZACISKU

HAMULCA

8PROWADNIK DO ZACISKU HAMULCA

9POKRYWA

10TOCZYSKO DO ZACISKU HAMULCA

11TOK DO ZACISKU HAMULCA

12WYCZNIK ZBLIENIOWY M8X1X40 DO

CENTALKI HZY

13SKRZYNKA WY KRACOWEGO

14TRZPIE RD40

15SZYBKOZCZKA

16RUBA VERBUS RIPP 100

17PRZYCZE POMIAROWE SIODA HYS303

18POMPA ZBATA PRZYRZDU

HYDRAULICZNEGO

19POMPA ZBATA 038 CCM/V KO 250D36 STT RG

20ZAWR ZWROTNY DO CENTRALKI

HYDRAULICZNEJ

21ZAWR ZWROTNY RB1 DO CENTRALKI

HYDRAULICZNEJ

22ZAWR 2/2 DRONY PRZYRZDU HZY K 100

DP

23ZAWR OGRANICZAJCY CINIENIE HZY K

100 DP

24ZAWR OGRANICZAJCY CINIENIE HZY K

100 DP

25FILTR SINTERMET

26PIERCIE 16,3 X 2,4

27MANOMETR BAR D63

28OKADZINA HAMULCA PRAWA

29OKADZINA HAMULCA LEWA

30OKADZINA HAMULCA

31CZYTNIK OBROTW

32PIERCIE TARCZY DZIELONY DO TARCZY

HAMULCOWEJ

33ZAWLECZKA /WTYCZKA KLAPKOWA /

34SWORZE DO ZACISKU HAMULCA

35SZCZOTKA WGLOWA DO SILNIKA

CENTRALKI HYDRAULICZNEJ HZY(KPL)

36KARTA D 10 12V/PNP/PNP DO STEROWNIKA

HAMULCW

37KARTA A 10 DO STEROWNIKA

HAMULCW

38KARTA VCB PWM 400 HZ DO STEROWNIKA

HAMULCW

39KARTA CPU DO STEROWNIKA

HAMULCW

40KARTA PSB 67081 DO STEROWNIKA

HAMULCW

41TARCZA HAMULCA 390/256 X 32

42CENTRALKA HYDRAULICZNA HZY-K 100DP

43CENTRALKA HYDRAULICZNA HZY-K 100DPA

43ZESTAW USZCZELEK DO SIODA HYS 303/01

44USZCZELNIACZ KPL DO HZY K100DP

OZNACZENIE WYROBW WG KATALOGU FIRMY HANNING&KAHL

10

1

Related documents