koos-baats
Catalogus Haelen Presenteert - Kunst en Veiling
© Aq
ua M
edia
Advis
eurs
24 Juni Vijverfeesten Haelen
HaelenPresenteert!
Start veiling:15.30 uur
GROTE ZAAL ALDENGHOOR
KUNST & VEILINGOpbrengst veiling is voor een goed doel
CATALOGUS 2012
Op 24 juni 2012 te “Trefcentrum Aldenghoor” tijdens de Vijverfeesten worden onder de naam van “Haelen Presenteert” goederen en diensten geveild waarvan minimaal 50% van de opbrengst ten goede zal komen aan goede doel(en) en of verenigingen uit Haelen, Buggenum en of Nunhem.
De Veiling zal geschieden onder de volgende voorwaarden:
1. De goederen worden voetstoots verkocht, gezien of niet gezien en zijn direct na toewijzing voor rekening en risico van de koper, er wordt geen opgeld gerekend.
2. Omschrijvingen in de catalogus en alle inlichtingen schriftelijk of mondeling gegeven, worden geacht naar beste weten van de zijde van de veilinghouder te zijn gedaan en kunnen nimmer aanleiding geven tot verhaal op de veilinghouder of aangevoerd worden als reden voor de koper om zich te onttrekken aan zijn verplichtingen om goederen tot zich te nemen en te betalen. Veilinghouder is niet tot enige garantie, hoe ook genaamd, gehouden.
3. Mocht er bij het veilen een verschil of abuis ontstaan dan zal de veilingmeester deze herstellen, aan wiens mondelinge uitspraak zich een ieder zal hebben te onderwerpen.
4. Een ieder wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling der kooppenningen, zonder zich op een lastgever of een meester te kunnen beroepen.
5. De veilinghouder behoudt zich de volgende rechten voor: •Zonderopgaafvanredenenpersonenalsbiederofkoperteweigeren. •Teallentijdenwijzigingenaantebrengenindeordevanverkoop. •Nummerstoetevoegenoftedoenvervallen. •Kopentecombinerenoftesplitsen. •Kopenniettegunnenofaantehouden. •Terstondnadetoewijzingvaneenkoopgeheleofgedeeltelijkebetalingtevorderen,bijweigeringofonmachtwordtdebetreffendekoop onmiddellijk herveild en kan de nalatige bieder niet weer meebieden. •Personenalsbiederofkoperteweigerenalsdezebijinschrijvingterstondvolledigenaamenadresaandeveilinghouderweigertbekendtemaken. •Namenskopersofverkopersbiedingenuittebrengen. •Kopenwaarovereenverschilisgerezen,opnieuwinveilingtebrengen.
6. Betaling dient te geschieden contant in euro’s alvorens de goederen in ontvangst genomen kunnen worden. Coupures groter dan € 100 worden niet geaccepteerd.
7. Op vertoon van een betalingsbewijs kunnen de goederen in ontvangst genomen worden, eventueel tijdens maar bij voorkeur na afloop van de veiling.
8. Degoederendienendirectnaafloopvandeveilingtewordenafgehaald.Kavelskunnennietinbewaringwordengenomen.
9. Een ieder die aan de veiling deelneemt, dient voor de veiling volledige naam, adres en telefoonnummer op te geven en zich te kunnen identificeren, waarna men een biednummer ontvangt.
10. De veilinghouder staat niet in voor de herkomst van de verkochte zaken. Indien deze van diefstal afkomstig mochten zijn, aanvaardt de veilinghouder geen enkele aansprakelijkheid jegens de koper die door de oorspronkelijke eigenaar van de zaak tot afgifte van de zaak wordt aangesproken.
11. Niemand zal zich kunnen beroepen op onbekendheid met deze voorwaarden.
Algemene veilingvoorwaarden
Inhoudsopgavekavel nummer inzender voorwerp/dienst1 Wil Weites Beeldhouwerk “Bruine Beer”2 Gemma Stokbroeckx-de Haan Schilderij “aan de waterkant”3 Wendy Saelmans Handgemaakt collier “Silvershadow”4 Boots Haelen BV Badkamerspecialist Hoge spiegelkast 5 BootsHaelenBVBadkamerspecialist Spiegel•Afmetingen:60x60cm(bxh)6 Autoservice‘tHeukske GroteonderhoudsbeurtinclusiefAPK7 Poels en Poels Modeschoenen Luxe handtas van het merk Liebeskind model Berlin8 Tradition kapsalon Waardebon knippen en kleuren. Ook voor mannen9 DewitgoedspecialistBexElektro Zanussitafelkoelkastvan152liter10 Slagerij Van Ratingen Luxe Barbecue pakket voor twee personen11 Supermarkt Jan Linders Boodschappenwagen vol boodschappen12 Bakkerij Pomp Waardebon voor luxe vlaai en doos met pralines13 Bloemenhuis Chris Clerkx Prachtige plant in hydrocultuur met exclusieve pot14 GerBeurskensfietsspeciaalzaak Kekkedamesfiets15 RestaurantSt.Elisabethshof ZwartePierarrangement16 CriensBlueberries Pakketstreekproducten17 Derikx Installaties Oras Elektra wastafelkraan18 TortaBella Wendy Bollen Een verse overheerlijke slagroomtaart 19 J.Kochanowswki AfgedruktefotovandeAmstel-GoldRace20 J.Kochanowswki AfgedruktefotovanHaelen1Kampioen2011-201221 Trefcentrum Aldenghoor Bacardi razz pakket22 Trefcentrum Aldenghoor Baileys in luxe verpakking23 Trefcentrum Aldenghoor Doos Flugel met flugelmuts24 VOF Janszen Buggenum Tuinartikelen25 Reisbureau Haelen Reischeque ter waarde van € 75,--26 HuboHaelenVOF Vogel’stvwandsteun27 Hubo Haelen VOF Alecto draadloos alarm systeem28 Hubo Haelen VOF Ferm Lintzaagmachine29 Hubo Haelen VOF Gardena Tuinverlichtings set30 KapsalonIlona Haarverzorgingspakketmetcadeaubon31 Fam.Wijnands Houten vogelhuisje handbeschilderd32 Hendrikx 2-wielers Electrische fiets (2de hands) Sparta Ion33 Christine Doon Beeldende kunst Torso34 WilhelmienVerheijen KunstwerkSchilderijTulipaPrinsesIreneterwaardevan€275,-35 KapsalonAvanti Waardebon€50,-voorbehandeling36 KapsalonAvanti Waardebon€50,-voorbehandeling37 KapsalonAvanti Waardebon€50,-voorbehandeling38 KapsalonAvanti Waardebon€50,-voorbehandeling39 Waeyen Meubelen Schilderij, 100 x 100 ter waarde van €199,-40 Waeyen Meubelen Fotolijst van Riverdale, goed voor 9 foto’s ter waarde van €49.9541 Oranjerievereinging Kuipplant42 KitSmeets Blijevogelsvankeramiekopstandaard43 Ed Hanssen Gouache en acryl op doek, Afmetingen: 30x40 cm.44 Ondernemersvereniging HBN Helikoptervlucht45 Susanne Roumen Schilderij46 GerBeurskens OrigineelRabowielershirt,gesigneerd
Opgave nummer 01Naam: Wil WeitesAdres:
Voorwerp/dienst/titel: De titel van het beeld is “Bruine Beer”
Omschrijving: Staaltje beeldhouwerei met een beeldige uitstraling van een bruine beer met een groenige kleur van het vervaardigde materiaal. Bruine Beer is geheel met de hand vervaardigd het materiaal is serpentijn.
Opgave nummer 02Naam: Gemma Stokbroeckx-de HaanAdres: Violier21,6081CDHaelen
Voorwerp/dienst/titel: De titel is: Aan de waterkant
Omschrijving: Schilderijacrylopdoekmaat60x60cmwatmetdevele verschillende blauwtinten mooie weergave van een zomerse dag aan de waterkant weergeeft.
Opgave nummer 03Naam: Wendy SaelmansAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Silvershadow
Omschrijving: Handgemaakt en eigenontwerp collier met grote opvallende en mooie zilverkleurige kralen die in verbinding staan met hele fijne Jasseron schakels. Uniek stuk wordt er maar een van gemaakt!
Opgave nummer 04Naam: Boots Haelen BV Badkamerspecialist Adres:
Voorwerp/dienst/titel: Hoge spiegelkast
Omschrijving: • Afmetingen:35x175x17cm(bxhxd) • aluminium-corpus(aluzilvermat) • 1linksdraaiendedubbelspiegeldeur • 6inhoogteverstelbareglasplanchets
Opgave nummer 05Naam: Boots Haelen BV Badkamerspecialist Adres:
Voorwerp/dienst/titel: Spiegel
Omschrijving: • Afmetingen:60x60cm(bxh) • SpiegelmetRVSrand
Opgavenummer06Naam: Autoservice t HeukskeAdres: Windmolenbosweg4a,6081PEHaelen
Voorwerp/dienst/titel: GroteonderhoudsbeurtinclusiefAPK
Omschrijving: GroteonderhoudsbeurtinclusiefAPKkeuring Wij controleren uw auto op maar liefst 117 punten. Wij vervangen: oliefilter – luchtfilter Wij verversen: Motor olie ( Max 4 liter 10w40 semi synthetic ) Wij vullen bij indien nodig: ( ¼ liter is inbegrepen) Ruitensproeiervloeistof, koelvloeistof, Remvloeistof. Prijs geldig bij alle auto’s tot 2 liter motorinhoud Benzine of diesel
Opgave nummer 07Naam: Poels en Poels ModeschoenenAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Luxe handtas
Omschrijving: Luxe handtas van het merk Liebeskind model Berlin, kleur grijs
Opgave nummer 08Naam: TraditionsKappersAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Kappersdienst
Omschrijving: Waardebon voor knippen en kleuren. Ook voor mannen.
Opgave nummer 09Naam: De witgoedspecialist Bex ElektroAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Koelkast
Omschrijving: Zanussitafelkoelkastvan152literideaalvoorhetkoelhoudenvan frisdrank voor de komende zomerse dagen
Opgave nummer 10Naam: Slagerij Van RatingenAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Luxe Barbecue pakket
Omschrijving: Compleet verzorgd voor 8 personen •diversesoortenvlees•heerlijkfrissesalades•versfruitsalade •stokbroodenkruidenboter•sausjes (Datum barbecue in onderling overleg)
Opgave nummer 11Naam: Supermarkt Jan LindersAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Boodschappenwagen vol boodschappen
Omschrijving: Deze boodschappenwagen vol artikelen wordt aangeboden door supermarkt Jan Linders. Deze kavel is exclusief de boodschappen- wagen wel te verstaan maar de verrassende inhoud mag er zijn en zal je nog verschillende dagen en avonden voor vermaak zorgen.
Opgave nummer 12Naam: Bakkerij PompAdres: Bergstraat5,6082AJBuggenum
Voorwerp/dienst/titel: Waardebon voor luxe vlaai en doos met pralines
Omschrijving: Bij deze kavel laat je je twee keer verwennen door de echte warme bakker uit Buggenum.
Opgave nummer 13Naam: Bloemenhuis Chris ClerkxAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Prachtige plant in hydrocultuur met exclusieve pot
Omschrijving:
Omschrijving:
Opgave nummer 14Naam: Ger Beurskens FietsspecialistAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Kekkedamesfiets
Omschrijving: Kekkedamesfietsmetaluminiumframeen7versnellingenen 28 inch wielen
Opgave nummer 15Naam: Restaurant St. Elisabeths hofAdres: Roggelseweg56,Haelen
Voorwerp/dienst/titel: ZwartePierarrangement
Omschrijving: ExclusievewandelrouteindeleefomgevingvanZwartePier met aansluitend een diner voor twee.
Opgavenummer16Naam: Criens BlueberriesAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Een streekproductenpakket gesponsord door Criens Blueberries
Omschrijving: Inhoud : sap,likeur, siroop, blauwe bessen op siroop en een heerlijke Haelense Wijn.
Opgave nummer 17Naam: Derikx InstallatiesAdres: Windmolenbosweg4c,6081PEHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Oras Elektra wastafelkraan
Omschrijving: Wastafelkraan welke begint water te geven wanneer met de handen nabij de uitloop van de kraan bewegingen worden waargenomen. Open en dichtdraaien van de kraan gebeurt dan automatisch. Winkelwaarde ca. € 200,-- incl.
Opgave nummer 18Naam: TortaBella, Wendy BollenAdres: Burg.Honeesingel58,6081EDHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Verse slagroomtaart
Omschrijving: Een verse overheerlijke slagroomtaart voor ongeveer 12 personen
Opgave nummer 19Naam: J.KochanowswkiAdres: DeLingst25,6081GKHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Afgedrukte foto van de Amstel-Gold Race
Omschrijving:
Omschrijving:
Naam: J.KochanowswkiAdres: DeLingst25,6081GKHaelen
Voorwerp/dienst/titel: AfgedruktefotovanHaelen1Kampioenseizoen2011-2012
Omschrijving:
Opgave nummer 20
Opgave nummer 21Naam: Trefcentrum Aldenghoor Adres: Kasteellaan7a,6081ANHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Bacardi razz pakket
Omschrijving:
Omschrijving:
Opgave nummer 22Naam: Trefcentrum Aldenghoor Adres: Kasteellaan7a,6081ANHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Baileys in luxe verpakking
Omschrijving:
Opgave nummer 23Naam: Trefcentrum Aldenghoor Adres: Kasteellaan7a,6081ANHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Doos Flugel met flugelmuts
Omschrijving:
Opgave nummer 23 Opgave nummer 24Naam: VOF Janszen.Adres: Molenweg6,6082NBBuggenum
Voorwerp/dienst/titel: Tuinartikelen
Omschrijving: Handschoenen, schep, thermometer, Gardena sproeier en gieter
Opgave nummer 25Naam: Reisbureau HaelenAdres: Beekstraat2,6081ATHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Reischeque
Omschrijving: Reischeque ter waarde van € 75,--
Opgavenummer26Naam: Hubo Haelen VOFAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Vogel’s tv wandsteun
Omschrijving: Vogel’s tv wandsteun: advies verkoop: 59,95
Opgave nummer 27Naam: Hubo Haelen VOFAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Alecto draadloos alarm systeem
Omschrijving: Alecto draadloos alarm systeem: advies verkoop: 99,50
Opgave nummer 27 Opgave nummer 28Naam: Hubo Haelen VOFAdres:
Naam: Hubo Haelen VOFAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Ferm Lintzaagmachine
Omschrijving: Ferm Lintzaagmachine: advies verkoop: 199,95
Opgave nummer 29Naam: Hubo Haelen VOFAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Gardena Tuinverlichtings set
Omschrijving: GardenaTuinverlichtingsset:adviesverkoop:65,-
Opgave nummer 29 Opgave nummer 30Naam: KapsalonIlonaAdres: Roggelseweg18,6081CTHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Haarverzorgingspakket met cadeaubon
Omschrijving:
Naam: Hubo Haelen VOFAdres:
Opgave nummer 31Naam: Fam.WijnandsAdres: Grotekampweg32,6081cnHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Vogelhuisje
Omschrijving: Houten vogelhuisje handbeschilderd
Opgave nummer 32Naam: Hendrikx 2-wielersAdres: Heerweg10,6082ACBuggenum
Voorwerp/dienst/titel: Electrische fiets (2de hands)
Omschrijving: Sparta Ion Dames framehoogte 50cm Incl. lader Incl. 2 maanden Select garantie H2W
Opgave nummer 33Naam: Christine DoonAdres: Strikkenhof25,6081HAHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Beeldende kunst in vorm van een torso
Omschrijving: Het is een beeld bewerkt met paverpol (textielverharder)
Opgave nummer 34Naam: Wilhelmien VerheijenAdres: Voorwerp/dienst/titel: Tulipa Prinses Irene
Omschrijving: Acrylverf op doek 40x100 cm
Opgave nummer 35Naam: KapsalonAvantiAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Waardebon € 50,- voor behandeling
Omschrijving:
Opgave nummer 35 Opgavenummer36Naam: KapsalonAvantiAdres:
Omschrijving:
Naam: KapsalonAvantiAdres:
Omschrijving:
Opgave nummer 37Naam: KapsalonAvantiAdres:
Omschrijving:
Omschrijving:
Opgave nummer 38Naam: KapsalonAvantiAdres:
Omschrijving:
Opgave nummer 39Naam: Waeyen MeubelenAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Schilderij
Omschrijving: Het schilderij is 100 x 100 met bruin en grijs tinten en mooie details erop
Opgave nummer 40Naam: Waeyen MeubelenAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Fotolijst
Omschrijving: De fotolijst is van Riverdale, goed voor 9 foto’s mooi wit van kleur
Opgave nummer 41Naam: OranjerieverenigingAdres: Kasteellaan1,6081ANHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Kuipplant
Omschrijving:
Omschrijving:
Opgave nummer 42Naam: KitSmeetsAdres: KleineKamp3,6081AKHaelen
Voorwerp/dienst/titel: Blije vogels
Omschrijving: 3 vogels van keramiek op standaard
Opgave nummer 43Naam: Ed HanssenAdres:
Voorwerp/dienst/titel: 20050704
Omschrijving: Gouache en acryl op doek, Afmetingen: 30x40 cm.
Opgave nummer 44Naam: Ondernemersvereniging Haelen, Buggenum, NunhemAdres:
Voorwerp/dienst/titel: Helikoptervlucht
Omschrijving: Ook eens een helikoptervlucht meemaken? Biedt dan op een van de 4 vluchten voor 4 personen. De geboden prijs is per vlucht voor 4 personen!!
Geplande vliegdatum: zondag 19 augustus Geplande vertrekplaats: vliegveld Budel
Opgave nummer 45Naam: Susanne RoumenAdres: Strikkenhof46,6081HAHaelen
Omschrijving: Schilderij
Omschrijving: Schilderij
Opgavenummer46Naam: Ger Beurskens Adres:
Voorwerp/dienst/titel: Een echt collectorsitem!
Omschrijving: Een origineel Rabo wielershirt gesigneerd door diverse renners uit de profstal van de Rabobank wielerploeg.
Verhoging per opbod bod van € 1,00 tot en met € 50,00 verhoging: € 1,00 bod van € 50,00 tot en met € 100,00 verhoging: € 2,00
bod van € 100,00 tot en met € 500,00 verhoging: € 5,00
bod van € 500,00 tot en met € 1.000,00 verhoging: € 10,00 bod van € 1.000,00 opwaarts verhoging: € 20,00
BIEDSCHEMA