43 aukcja sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19 : 30

43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

Page 1: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

43 aukcjasztuki młodej

22 września 2020 rokugodz. 19:30

Page 2: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

wystawa przedaukcyjna:od 15 września 2020 r.pon.-pt. 12.00-19.00

Showroom kolekcjonerski:18 i 19 września 2020 rokupt. 12.00-19.00sob. 11.00-18.00

kontakt:xanadu galeria i dom aukcyjnyagnieszka gniotek503 012 [email protected]

cena wywoławcza wszystkichlicytowanych prac wynosi 1000 zł

PARTNERZY ORAZ PATRONI:

redakcja merytoryczna:agnieszka gniotekzofia modzelewska

projekt katalogu:bartek walczuk/osomskład i zdjęcia:adam kruczek

43 aukcjasztuki młodej

22 września 2020 rokugodzina: 19:30

16 aukcjasztuki dzisiejszej

16 października 2020 r.godź. 19:30

joanna jeżewska-desperak

Page 3: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

02

Agnieszkamrowca

akryl, płótno, 50,00 x 60,00 cm, sygn. p.d.: Mrowca A. 2020,opisany na odwrocie: “Marząc o raju” AgnieszkaMrowca 2020

01

Martatymińska

akryl, technika własna, płótno, 110,00 x 90,00 cm,opisany na odwrocie: Liść 2.1 (2020) M. Tymińska

Data urodzin: 1985 r.tworzy inspirowane naturą kompozycje o bogatej fakturze. Posługuje się techniką akrylową oraz mixed media z wyraźną grą barw, struktur i cieni. Jej prace cechuje myśl abstrakcyjna, do której inspiracje czerpie z życia codziennego i natury.

Data urodzin: 1994 r.Artystka ceni sobie tradycyjną formę powstawania obrazów i prostotę w ich wykonywaniu, gdzie kluczowe są tylko narzędzia i czas. Tematyka prac jest bardzo różna i często zmienia się cyklicznie wraz ze zmianą pór roku. Artystka stara się w swoich obrazach przekazać emocje kolorem, a uczucia sceną przedstawioną w pracy. Według artystki ważne jest, aby pozostawić miejsce na refleksje dla odbiorcy, każdy może interpretować obraz na podstawie swoich własnych doświadczeń. Najbardziej doceniana jest codzienna praca nad obrazem, który przynosi za każdym razem nowe przemyślenia lub sam je zapisuje swoją kompozycją i historią.

Page 4: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

04

dominiksmolik

akryl, płótno, 100,00 x 200,00 cm,opisany na odwrocie: Dominik Smlik “1335 Manibi” MMXX akryl/płótno 100x100 cm dyptyk

03

bartłomiejbaranowski

akryl, płótno, 70,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Baranowski: 6:20

Data urodzin: 1975 r.Absolwent konserwacji na UMK w Toruniu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, a także rogownictwem. Autor ilustracji do wielu publikacji o tematyce średniowiecznej, regionalnej oraz dziecięcej. Najlepiej czuje się w technikach takich jak: akryl, akwarela, kawa. Jego prace cieszą się uznaniem w kraju jak i za granicą. Ma na koncie wiele wystaw zbiorowych oraz indywidualnych. Ostatnie wystawy solowe: MEWA ZŁOCIEŃSKI OŚRODEK KULTURY, Złocieniec (2018); CEFE TĘCZA, Wałcz (2018); GALERIA KINA GOPLANA, Połczyn Zdrój (2018); GALERIA NA STARYM RYNKU, Ujście (2018); MUZEUM ZIEMI KARLIŃSKIEJ, Karlino (2018); WAŁECKIE CENTRUM KULTURY, Wałcz (2018); GALERIA KINA GOPLANA, Połczyn Zdrój (2019); BIBLIOTEKA IM MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE, Police (2019).

Data urodzin: 1982 r.w latach 2002-2007 studiował na Wydziale Malarstwa Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, w pracowniach prof. R. Oramusa, prof. R. Łaciaka i prof. G. Bednarskiego. W 2008 r. ukończył Studium Podyplomowe Politechniki Krakowskiej z zakresu Architektury, Konserwacji i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych. Wystawiał w klubie Kolanko, Kraków (2012); Cafe Finka, Kraków (2012); klubie Pozytywka, Kraków (2009, 2012); Barwotece, Kraków (2010); Cafe Młynek, Kraków (2010); CSW Solvay, Kraków (2009); Eszeweria, Kraków (2009).

Page 5: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

06

anetaśliwa

ceramika szkliwiona, 52,00 x 52,00 cm,opisany na odwrocie: Aneta Śliwa 2019 r. “Morze Banda 1938”

05

angelikakorzeniowska

olej, płótno, 130,00 x 114,00 cm,opisany na odwrocie: Angelika Korzeniowska “Siostry”

Data urodzin: 1990 r.ukończyła POSSP im. J. Czapskiego w Krakowie. Studiowała też na Accademia di Belle Arti di Lecce. Absolwentka Wydziału Rzeźby ASP w Krakowie. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. B. Salwińskiego w 2014 r. Stypendystka Rektora ASP w Krakowie w latach 2012-13 i 2013-14. Jej dyplom wyróżniło dyplomem Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. Laureatka wyróżnienia XI Międzynarodowego konkursu The World of Art, Słowenia (2006). Autorka wystawy indywidualnej w Czerwonoprądnickim Domu Kultury, Kraków (2012). Uczestniczka wystaw zbiorowych m.in.: Who Gets Carried Away by Europ? (2015); Visage ou Masque, Troyes, Francja (2015); III studenckiego biennale małej formy rzeźbiarskiej (2015); Grafika Warsztatowa. Mini Przestrzeń, Lwowski Pałac Sztuki, Lwów, Ukraina (2014); Na Nieznanym Szlaku, Galeria w Pałacu Vauxhall, Centrum Kultury i Sportu, Kraszowice, Czechy (2013); Mniej Więcej, Stary Młyn, Zabierzów (2013).

Page 6: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

08

nataliafundowicz

akwarela, ekolina, akryl, płótno, 90,00 x 120,00 cm,opisany na odwrocie: Natalia Fundowicz “Tej nocy nie śpij”, 90x120, 2020

07

izabelalewkowicz

olej, płótno, 92,00 x 73,00 cm,opisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Data urodzin: 1991 r.Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie-kierunek malarstwo, pracowni malarstwa prowadzonej przez prof. Adama Brinckena oraz pracowni rysunku prowadzonej przez dr. Rafała Borcza. W Roku 2014, 2015, 2016 otrzymała stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Od 2013 czynnie bierze udział w aukcjach i wystawach zbiorowych w całej Polsce (Opole, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Kraków, Warszawa). Zorganizowała również kilka wystaw indywidualnych ( w tym zagraniczne) oraz wiele zbiorowych. Współpracuje z galerią w Londynie.

Data urodzin: 1995 r.Przez 6 lat uczyła się w Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych w Warszawie, a następnie na Grafice na Warszawskiej ASP. Prócz malarstwa zajmuje się również grafiką projektową i kaligrafią.

Page 7: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

khrystynahladka

akryl, płótno, 50,00 x 40,00 cm, sygn. p.d.: HK,opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka “Królowa ptaków III” 2020

09

janpływacz

akryl, płótno, 80,00 x 70,00 cm, sygn. p.d.: Pływacz’18,opisany na odwrocie: PływaczJan “Brzózki” 80x70, 2018 r.

Data urodzin: 1950 r.Od najmłodszych lat pasjonował się malarstwem. Aby zdobyć niezbędną wiedzę w latach 1972- 74 uczęszczał do Państwowego Ogniska Plastycznego im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Należał do Stowarzyszenia Plastyków we Wrocławiu. Jego konsultantem dot. techniki malarstwa i rysunku był nauczyciel akademicki z PWSSP Z. Kurowski. Na rencie wznowił prace malarskie. Obecnie mieszka w Ostrowie Wielkopolskim.

Page 8: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

kacperwoźny

olej, płótno,120,00 x 140,00 cm,opisany na odwrocie: Dying heron (Gdynia) Woźny’19

michałjamioł

akryl, technika własna, płótno, 100,00 x 120,00 cm,opisany na odwrocie: Akryl/płótno technika własna120cm x 100 cm “Córka Kronosa” 2020 M. Jamioł

Data urodzin: 1998 r.Laureat Międzynarodowego Biennale Autoportretu Radom 2013, 2015. W 2016 otrzymał indeks na dowolną uczelnię artystyczną w Polsce, jako finalista (VI miejsce) Makroregionalnego Przeglądu Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. W 2016 roku został wyróżniony za osiągnięcia artystyczne w latach 2015/2016 przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Page 9: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

mirosławnowiński

akryl, płótno, 90,00 x 90,00 cm,opisany na odwrocie: “King of wizard” tech: akryl na płótnie wym: 90x90 rok: 2020 Mirosław Nowiński

monikanoga

olej, płótno, 100,00 x 80,00 cm, sygn, na licu: M. Noga

Data urodzin: 1991 r.Ukończyła malarstwo oraz grafikę na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Dyplom z wyróżnieniem z kierunku malarstwo uzyskała w 2016r. w pracowni prof. Mariana Jarzemskiego.

Page 10: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

iwonakobryń

akryl, płótno, 70,00 x 70,00 cm,opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

andrzejwirpszo

akryl, płótno, 80,00 x 100,00 cm, sygn. p.g.: WIRP2020,opisany na odwrocie: “Fala” akryl, 80x100, rok 2020 Andrzej Wirpszo

Data urodzin: 1966 r.

Page 11: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

michalinaczurakowska

akryl, płótno, 50,00 x 50,00 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska,opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020 “Immersion”

magdalenaleśniak

akryl, płótno, 73,00 x 92,00 cm,opisany na odwrocie: 20.05.2017 M. Leśniak

Data urodzin: 1988 r.Studentka ASP im. W.Strzemińskiego w Łodzi. Studiuje malarstwo na wydziale Grafiki i Malarstwa. Oprócz realizacji swoich projektów malarskich wykonuje kopie dawnych mistrzów poznając w ten sposób różne techniki. Brała udział w dwóch zbiorowych wystawach, które miały miejsce w ASP w Łodzi w 2010 roku (wystawa poplenerowa w Harendzie oraz prezentacja osiągnięć poszczególnych pracowni malarskich uczelni).

Data urodzin: 1986 r.jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie w 2014 r. otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Jej praca dyplomowa zainspirowana trzymiesięczną podróżą do Australii została zakwalifikowana do Ogólnopolskiego Konkursu “Najlepsze Dyplomy 2014” w Gdańsku. Tworzy obrazy, tkaniny, ilustracje oraz projekty graficzne i scenograficzne. Jest autorką kilku wystaw indywidualnych oraz uczestniczką kilkunastu wystaw zbiorowych w Polsce i zagranicą.

Page 12: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

olenahorhol

olej, płótno, 80,00 x 100,00 cm, sygn. p.d.: Horhol 20,opisany na odwrocie: Horhol “Flowering XXVIII” 2020

tymontryzno

olej, płótno, 100,00 x 100,00 cm,opisany na odwrocie: Tymon Tryzno ‘19 “Próba”

Absolwent Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni reklamy wizualnej Konrada Wieniawy-Narkiewicza. Obecnie student drugiego roku grafiki na ASP w Warszawie. Laureat wielu nagród i wyróżnień na konkursach Polskich i Międzynarodowych m.in.: Wyróżnienie oraz indeks Instytutu Architektury Krajobrazu KUL w Ogólnopolskim Konkursie „Krajobraz wokół mnie”, Instytut Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (2016); II nagroda oraz nagroda Rektora ASP w Warszawie w IX Międzynarodowym Konkursie pt. „Portret Rodzinny (...)” . ZSP im. Cypriana Norwida w Lublinie (2015); Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie pt. „Źródła natury” poświęconym postaci Józefa Chełmońskiego w 100. rocznicę śmierci artysty, LP im. J. Chełmońskiego w Nałęczowie (2014).

Data urodzin: 1994 r.w latach 2011-2015 studiowała Projektowanie Tkanin na Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuki, dyplom w 2015 r. W 2013 r. spędziła semestr na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Autorka wystaw indywidualnych: Land, Bunkermuz Gallery, Ternopil, Ukraina (2014); They, ComMuna, Lwów, Ukraina (2015). Brała udział w wielu wystawach zbiorowych, m.in.: Pink bulldozer, Muzeum Literatury, Odessa, Ukraina (2016); Tekstylia, Pałac sztuk, Lwów, Ukraina (2015); 17 International exhibition of textile miniatures “Memory of textiles”, Galeria Umelka, Bratysława, Słowacja oraz Galeria Diamant, Praga, Czechy (2015); Minitextile, Galeria Dzyga, Lwów, Ukraina (2015); Salon jesienny, Pałac Sztuk, Lwów, Ukraina (2014); Art without museums, Lanivtsi, Ukraina (2013); Private, Galeria Primus, Lwów, Ukraina (2013). Wzięła udział w tworzeniu malarskiego filmu animowanego “Loving Vincent” (2016).

Page 13: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

aleksandramaciaszek

akryl, płótno, 70,00 x 50,00 cm,opisany na odwrocie: Aleksandra Maciaszek “Dracena” 2017

mariolaświgulska

olej, akryl, płótno, 120,00 x 80,00 cm,sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Data urodzin: 1961 r.ukończyła Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej. Na stypendium w Wiedniu (Austria) doskonaliła warsztat malarski. Autorka wystaw indywidualnych: Galeria Ars Nova, Łódź (2012), Galeria Tab, Warszawa (2013). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Polen Zentrum, Berlin, Niemcy (1987); Drei Generationen, Berlin, Niemcy (1988); Wiedeń, Austria (1990-1992); Reform Plaza, Warszawa (1997); Telewizja, Łódź (1998, 2001); Novotel, Warszawa (2001-2011); Ars Nova, Łódź (2004-2009); Miejski Dom Kultury, Opoczno (2011).

Page 14: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

izabeladąbrowska

akryl, płótno, 100,00 x 70,00 cm, sygn.p.d.: CoPiZa 20,opisany na odwrocie: Izabela Dąbrowska “Nagie obrazy lasu - wiosna”

bernardpietraga

akryl, płótno, 70,00 x 50,00 cm,sygn. l.d.: B. Pietraga

Page 15: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

jakubszymański

akryl, płótno, 80,00 x 100,00 cm, sygn.: K.2020,opisany na odwrocie: J. Szymański “Terra X” 2020

sylwiajóźwiak

akryl, płótno, 80,00 x 80,00 cm

Data urodzin: 1970 r.W 1995 r. ukończył Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej. W latach 1993-95 był uczniem gdańskiego malarza Piotra Sosińskiego, a podczas studiów uczył się malarstwa w pracowniach prof. Janusza Osickiego i Krzysztofa Wróblewskiego. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Niemczech, we Włoszech i na Cyprze.

Page 16: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

yuliagurzhiyants

olej, płótno, 50,00 x 70,00 cm

magdaparkitna

akryl, płótno, 100,00 x 80,00 cm,sygn. u dołu: Magda Parkitna

Data urodzin: 1990 r.Ukończyła Liceum Plastyczne w Częstochowie na profilu jubilerskim oraz otrzymała dyplom magisterski z Wzornictwa i projektowania szkła na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Tworzy prace malarskie, rysunki, biżuterię z metali (srebra, stali, miedzi, mosiądzu), drewna i szkła, witraże, malatury szklane oraz drobne przedmioty codziennego użytku.

Data urodzin: 1991 r.studiowała sztukę na Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Sztuki i Przemysłu Stroganova.

Page 17: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

paulinaledzion

akryl, płótno, 120,00 x 70,00 cm,opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

andrzejmasianis

akryl, płótno, 60,00 x 90,00 cm,sygn. u dołu: A. Masianis

Data urodzin: 1974 r.Ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom otrzymał w 1999 roku. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką. W 1996 roku otrzymał stypendium Fundacji im. Tadeusza Kulisiewicza. W 1998 roku otrzymał drugą nagrodę na Ogólnopolskim Biennale Rysunku Wyższych Uczelni Artystycznych w Katowicach. Uczestnik cyklu wystaw pt.”Sąd Ostateczny” organizowanych przez galerię Test, Pokaz, Studio, Kordegarda i Teatr Academia w Warszawie. W 2001 roku otrzymał nagrodę prezydenta miasta Torunia w konkursie Dzieło Roku.

Studentka Sztuki Nowych Mediów w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie. Poza malarstwem akrylowym oraz grafiką komputerową zajmuje się fotografią i muzyką. W 2019 roku miała miejsce jej pierwsza indywidualna wystawa.

Page 18: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

żanetachłostowska-szwaczka

akryl, płótno, 100,00 x 100,00 cm, sygn. p.d.: ŻCHS 2020,opisany na odwrocie: Żaneta Chłostowska-Szwaczka “Moje nocne muzykowanie w Raju”, 100x100 cm, akryl, płótno, 2020 R.

polapiestrzeniewicz

technika mieszana, płótno, 130,00 x 115,00 cm,opisany na odwrocie

Data urodzin: 1996 r.Studentka IV roku Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Zajmuje się głownie malarstwem abstrakcyjnym, gdzie sylwetowe postaci zestawia z gestami pędzla. W pracach poszukuje różnorodnych rozwiązań, struktur i kształtów. Czerpiąc je ze zjawisk przyrodniczych oraz obserwacji otoczenia. Wystawy grupowe: MALARZE I RYSOWNICY. 2...1...0... START ! 2017, BWA Jatki Nowy Targ; Wietrzenie Magazynu | Wystawa Prac Studentów Pracowni 111 ASP, Muzeum Książki Artystycznej, 2017; Ćwiczenia z Widzenia - wystawa rysunku, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, 2017; “3 PLENERY”- Galerii ASP Piotrkowska 68, 2018; Wystawa prac studentów z pracowni podstaw grafiki warsztatowej-Muzeum Fabryki w Manufakturze 2018, Sisley Paris | wernisaż wystawy pokonkursowej, PLASTIC NON FANTASTIC Wystawa w galerii POP UP, Wokół postaci Galeria Nasza Ściana, Eksperymentarium i Goście V. Przegląd grafiki studenckiej.

ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze oraz studia na Wydziale Artystycznym - na kierunkach Malarstwo oraz Fotografia Instytutu Sztuk Wizualnych UZ. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. ”West Lancashire Annual Open Exhibition”- Ormskirk UK, Galeria ARP w Krasiczynie, Bürgerhaus Teltow, Niemcy, Międzyzdroje Międzynarodowy Dom Kultury.

Page 19: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

matyldapolak

olej, płótno, 100,00 x 100,00 cm

filipłoziński

olej, akryl, płótno, 100,00 x 120,00 cm,sygn. p.d.: F. Łoziński

Data urodzin: 1986 r.Ukończył studia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w 2011 r. broniąc dyplom pod kierunkiem Piotra Jargusza. Autor kilkunastu wystaw indywidualnych. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Page 20: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

beatapałach

akryl, płótno, 100,00 x 100,00 cm,sygn. p.d.: B. Pałach

adam piotrrutkowski

olej, płótno, 80,00 x 80,00 cm, sygn. p.d.:A. Rutkowski,opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Kosmiczne płótna - P-36, 2020 80x80 olej na płótnie

Data urodzin: 1983 r.Jest absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Doświadczenie artystyczne zdobywała także w Salzburgu na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Mozarteum. Autorka wielu wystaw indywidualnych, m.in.: Przyciąganie, Galeria Na Ucieche, Zawoja (2017); Czułe miejsca, Hotel Rubinstein, Kraków (2015); Żywioły, Biblioteka WSZOP w Katowicach (2015); Wiosna ach to ty, Jazz Faust Cafe, Kraków (2011); Zielniki, Muzeum Dom z Basztą w Bieczu (2010). Brała udział w licznych wystawach zbiorowych m.in. w Wiedniu, Kijowie i Ottawie. Wyspecjalizowana w technice akwareli, chętnie sięga także po inne media, takie jak: farby olejne, akrylowe, pastele czy collage.

Page 21: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

yuliyastratovich

akryl, płótno, 100,00 x 100,00 cm, sygn. p.d.: S.Y. 2020,opisany na odwrocie: “Summer landscape” Yuliya Stratovich 100/100 Acrylic on canvas 2020

kingatrzepla

akryl, płótno, 70,00 x 70,00 cm,opisany na odwrocie: Kinga Trzepla “Akt II” 2014 r.

Absolwentka Europejskiego Uniwersytetu Humanistycznego, kierunek Teorie i praktyki w sztuce współczesnej. Autorka wystaw indywidualnych: Nordic dreams, Grace Denker Gallery, Hamburg, Niemcy (2018); About..., Verh, Mińsk, Białoruś (2017); wystawa malarstwa, Stary Mensk, Mińsk, Białoruś (2017). Udział w wystawach zbiorowych: Young Talents of Belarus, Lotnisko w Mińsku, Białoruś (2017); I - Monet, I - Shishkin, I-Malevich, Mińsk, Białoruś (2017).

Data urodzin: 1984 r.W latach 2003–2008 studiowała na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie na Wydziale Architektury i Urbanistyki. W 2006 roku studiowała na Politechnicnico di Torino w ramach programu Socrates-Erasmus. Pracę dyplomową pod tytułem „MOMA Kraków - Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie”, której promotorem był prof. Piotr Gajewski, obroniła w 2008 r. W 2010 odbyła staż w pracowni Projektowej Claudio Nardi Architecti we Florencji. Jako asystent projektanta, brała udział projektowaniu wielu budynków mieszkalnych i usługowych w Krakowie. W 2018 obroniła pracę dyplomową pod tytułem „365”, w katedrze rysunku narracyjnego, na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, której promotorem był dr Jakub Woynarowski. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem i projektowaniem graficznym.

Page 22: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

magdalenamędzkiewicz

akryl, płótno, 80,00 x 160,00 cm,opisany na odwrocie: “Krajobraz z Hooloovoo” M. Mędzkiewicz 2018

valeriiaiesalova

olej, płótno, 70,00 x 60,00 cm,opisany na odwrocie: Valeriia Iesalova obraz z cyklu “Witryny”/Mannequin-magnifique olej/płótno 70x60 2018

Data urodzin: 1990 r.Wyższe studia artystyczne rozpoczęła w Dniepropietrowskim Uniwersytecie Narodowym im. Olesia Gonczara na Ukrainie. Następnie podjęła studia magisterskie na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie, dyplom pod kierunkiem dr hab. Mariusza Drzewińskiego obroniła w 2013 r. Laureatka Nagrody Rektora UMCS za dyplom. Autorka wystaw indywidualnych: Wystawa z cyklu Objazdowa Galeria Sztuki ZPAP, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie (2016); Ludzie i manekiny, festiwal “Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym (2013); Wystawa malarstwa, Festiwal “Noc kultury” SoSztuki, Lublin (2012); Wystawa rysunku, Chatka Żaka, Lublin (2012). Udział w wystawach zbiorowych: Międzynarodowe spotkania ze sztuką Lublin (2015); IV festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności, Lublin, Chatka Żaka (2013); Najlepsze dyplomy Instytutu Sztuk Pięknych 2010 - 2013, UMCS, Lublin (2013).

Data urodzin: 1968 r.absolwentka Wydziału Malarstwa i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w pracowni dr hab. Anny Kramm. W 2017 wraz z innymi artystami brała udział w tworzeniu Grupy Ukrytej, której jest obecnie aktywnym członkiem.

Page 23: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

gabrielapaluch

olej, płótno, 100,00 x 100,00 cm,opisany na odwrocie: Gabriela Paluch

dominikaaugustynek

akryl, płótno, 70,00 x 50,00 cm,sygn. p.d.: Augustynek

Data urodzin: 1984Ukończyła studia na Wydziale Malarstwa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się malarstwem akrylowym i olejnym. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Page 24: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

beatapaziewska

akryl, płótno, 50,00 x 70,00 cm

anetakilińska

olej, płótno, 100,00 x 60,00 cm,sygn. l.d.: Aneta Kilińska

Data urodzin: 1971 r.

Page 25: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

aleksandramodzelewska

akryl, papier, płótno, 100,00 x 80,00 cm,sygn. u dołu: A. Modzelewska ‘20, opisany na odwrocie: Maska czy twarz XX “ I” 2020 Aleksandrza Modzelewska

piotrpachecki

olej, płótno, 70,00 x 100,00 cm,sygn. p.g.: Pachecki

Absolwent wrocławskiej ASP. Dyplom w pracowni K. Wałaszka w 2016 r. Studiował ceramikę w pracowni prof. G. Płocicy i ceramikę użytkową w pracowni prof. Drzewieckiego. Magister filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego. Udział w wielu wystawach zbiorowych, m.in.: Plener malarski i wystawa „IX Park sztuki” Zamek Kliczków (Folwark Książęcy), wystawa poplenerowa w Galerii Socato na placu Solnym we Wrocławiu (2017); Międzynarodowy plener malarski w St. Gierałtowie, wystawa poplenerowa w Stroniu Śląskim (2017); wystawa z okazji 25-lecia Rotary Club Wrocław, budynek Starej Giełdy we Wrocławiu (2016).

Data urodzin: 1992jest tegoroczną dyplomantką Malarstwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. Krzysztofa Wachowiaka. Studiowała również Rekwizyt Sceniczny i malarstwo w scenografii na Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie

Page 26: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

pawełświątek

akryl, płótno, 80,00 x 80,00 cm,opisany na odwrocie: Paweł Świątek “Lutry III”

pervinece yakacik

Data urodzin: 1991 r.Urodziła się w Turcji. W 2014 roku ukończyła Wydział Architektury, tureckiego Uniwersytetu Trakya. Swoją drogę artystyczną rozpoczęła od rysunku, który doskonaliła od rozpoczęcia studiów w 2009 roku. Artystka w późniejszych latach zajeła się również malarstwem, co kontynuuje. Inspiruje się podóżami i naturą. Zajmuje się głównie malarstwem pejzażowym. Obecnie mieszka i tworzy w Polsce.

Data urodzin: 1982 r.Dyplom magisterski z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku projektowanie graficzne uzyskał w 2012 r. w pracowni prof. Sławomira Iwańskiego. W 2013 r. został wyróżniony przez Muzeum Kinematografii w Łodzi w konkursie na projekt plakatu do polskiego filmu. Zajmuje się malarstwem i projektowaniem graficznym (w szczególności projektowaniem plakatów). Twórczość w zakresie malarstwa i plakatu prezentował m.in. na wystawach indywidualnych: „Malarstwo i plakat”, Galeria „Na piętrze”, Łódź (2018), „X-Stage posters” wystawca w ramach MFKiG w Łodzi, Atlas Arena (2016) oraz na wystawach zbiorowych

Page 27: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

agnieszkafijał-czapla

akryl, płótno, 60,00 x 30,00 cm, sygn. p.d.: Fijał-Czapla,opisany na odwrocie: Kikować 2020 Agnieszka Fijał-Czapla

barbarabielecka-woźniczko

akryl, olej, płótno, 100,00 x 80,00 cm, sygn. p.d.: BBW 2018,opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Skrzydła anioła akryl, olej, 100x80, 2018

Data urodzin: 1948 r.Ukończyła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki w pracowni plakatu prof. Henryka Tomaszewskiego oraz w pracowni malarstwa prof. Jerzego Tchórzewskiego. Dyplom uzyskała w 1974 roku. Zajmuje się malarstwem i grafiką użytkową. Prowadzi również działalność pedagogiczną. W dowód uznania swojej pracy edukacyjnej otrzymała odznaczenie „Zasłużonego Działacza Kultury”. Prezentowała swoje prace na 22 wystawach indywidualnych, ostatnio: Poszukiwania w czasie II edycja, Galeria Forma, Warszawa (2019); Poszukiwania w czasie, Galeria U, Warszawa (2018); Inspiracje, wystawa malarstwa na jedwabiu, DOK Ursynów (2018); Powrót do korzeni, Galeria Forma, Warszawa (2018); Malarskie przestrzenie, Biblioteka Nieborów (2017); Płaszczyzna Faktura Przestrzeń, Galeria 022, Warszawa (2016); Cztery wymiary, Filharmonia Świętokrzyska, Kielce (2015). Udział w ponad 50 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.

Page 28: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

maciejkempiński

akryl, płótno, 100,00 x 73,00 cm,sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: M. Kempiński “W porcie ulewa” MMXX

paulinaleszczyńska

olej, płótno, 65,00 x 54,00 cm,sygn. p.d.: Pola

absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom uzyskała w 2005 r. na Wydziale Grafiki Użytkowej w Pracowni projektowania Grafiki Wydawniczej prof. Romualda Sochy. Licencjat z ilustracji uzyskała w 2002 r. w pracowni prof. Janusza Stannego. grafikę warsztatową studiowała u prof. Rafała Strenta, a plakat u prof. Macieja Urbańca. Przez wiele lat zajmowała się projektowaniem graficznym, realizowała również autorskie programy artystyczne dla dzieci i młodzieży w pracowni Sztuk Wizualnych. Zajmuje się malarstwem olejnym, akrylowym oraz freskiem. Jest autorką wielu wystaw indywidualnych, zbiorowych w Polsce i zagranicą, w Warszawie, Poznaniu, Częstochowie, Wrocławiu, Brukseli. Członek Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. Bierze udział w wystawach organizowanych przez Związek.

Page 29: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

jagodamalinowska

olej, płótno, 100,00 x 140,00 cm,opisany na odwrocie

izabeladrzewiecka

olej, płótno, 70,00 x 100,00 cm,sygn. p.d.: Izolda 2020 r.

Studentka ostatniego roku jednolitych studiów magisterskich na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Page 30: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

martadunal

akryl, płótno, 100,00 x 70,00 cm,sygn. p.d.: Marta Dunal

hannarozpara

akryl, płótno, 80,00 x 80,00 cm,sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2020

Data urodzin: ur. 1989 r.Rysowniczka, malarka, autorka instalacji, rzeźb i obiektów użytkowych. Studiowała na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, dyplom uzyskała w 2013 na Wydziale Architektury Wnętrz. Artystka realizuje się nie tylko w dziedzinie sztuki, ale również w muzyce i sporcie. Najważniejsze wystawy i osiągnięcia: wystawa indywidualna w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie podczas międzynarodowej konferencji dotyczącej mniejszości narodowej Nigeryjczyków w Polsce, wystawa indywidualna Morphogenetics. Morfogenetyczny design. Instalacje w Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie, (2013).

Data urodzin: 1990 r.jest absolwentką ASP w Katowicach. Dyplom zrealizowała w Pracowni Druku Płaskiego prof. J. Budki (2014) oraz Historii Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (2013). Odbyła studia w programie Erasmus w Artesis University College – Królewska Akademia Sztuk Pięknych w Antwerpii (Belgia, 2011/2012), w pracowniach prof. I. Ledent i prof. H. Besarda. Wielokrotna stypendystka Prezesa Rady Ministrów (2004-2006) i Prezydenta Miasta Sosnowca (2009-2013). Autorka wystaw indywidualnych: Kamuflaż, Galeria Pracownia Portretu, Łódź (2016); Kamuflaż, Galeria Absurdalna, Katowice (2015); Promieniowania, Galeria Na Strychu, Dąbrowa Górnicza (2015); Das ist Krieg!, Galeria Nie Zastawiać!!!, Katowice (2014); Submarines, Galeria Klakier, Katowice (2014); WWII, Dom Sztuki SMB Jary, Warszawa (2013); War Game, Galeria Ładniej, Sosnowiec (2013); Galeria u Belfrów, Sosnowiec (2010). Swoje prace wystawiała na ponad 50 wystawach zbiorowych.

Page 31: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

barbaracyran

technika własna, blacha stalowa, 100,00 x 100,00 cm kompozycja, 106,50 x 106,50 cm w oprawie,sygn. p.d.: Cyran, opisany na odwrocie: Cyran 2015 Introspekcja V, 100x100 cm, tech. własna na blasze stalowej

joannajamielucha

akryl, płótno, 100,00 x 80,00 cm,opisany na odwrocie: JAMIELUCHA

Page 32: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

agnieszkasłońska-więcek

akryl, płótno, 70,00 x 50,00 cm,sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: A. Słońska-Więcek 2020

zachęcamy do składania pisemnych zleceń udziału w aukcji w postaci limitów stałych lub wskazania licytacji telefonicznej. KARTĘ ZLECANIA można przesłać do nas mailowo na adres [email protected] lub dostarczyć do siedziby GALERII XANADU nie póź niej niż 4 godziny przed rozpoczęciem licytacji.

KARTAZLECENIA

SZANOWNYKLIENCIE,

ZLECENIE LICYTACJIZ LIMITEM

Zlecenietelefoniczne

Proszę o licytacjęnastępujących pozycji:

GALERIA XANADU będzie reprezentować w licytacji Nabywcę do podanej kwoty, gwarantując jednocześnie nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę. Zgadzam się na podniesienie oferowanej kwoty o jedno postąpienie aukcyjne w przypadku wystąpienia innego zlecenia o tej samej wartości.

W przypadku zlecenia licytacji telefonicznej prosimy o podanie numeru telefonu aktualnego w czasie aukcji. Pracownicy galerii xanadu połączą się z Państwem chwilę przed rozpoczęciem licytacji wybranych obiektów. GALERIA XANADU nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości wzięcia udziału w licytacji telefonicznej w przypadku problemów z uzyskaniem połączenia z podanym numerem.

Ja niżej podpisany/a oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję wszystkie postanowienia Regulaminu Aukcji zawarte w niniejszym katalogu aukcyjnym. W szczególności zobowiązuję się do zapłacenia wylicytowanej kwoty wraz z doliczoną opłatą aukcyjną w ciągu 14 dni od terminu aukcji. Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez xanadu galeria i dom aukcyjny w celach koniecznych do realizacji niniejszego zlecenia.

GALERIA XANADU gwarantuje poufność danych osobowych.

IMIĘI NAZWISKO

DOKŁADNYADRES

TELEFONE-MAIL

NIP (dla firm) / numer dokumentu tożsamości

Data i podpis Klientaskładającego zlecenie

telefon

NRKAT.

AUTOR /TYTUŁ

MAKSYMALNAOFEROWANA KWOTA

Page 33: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

REGULAMINAUKCJI

Organizatorem Aukcji Sztuki Młodej jest Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny Agnieszka Gniotek z siedzibą naalejach jerozolimskich 101 lok. 52, 02-011 warszawaPrzedmiotem aukcji są dzieła sztuki powierzone Organizatorom przez ich właścicieli.Wszystkie wystawione do sprzedaży obiekty posiadają cenę wywoławczą 1000 PLN. Opisy obiektów zawarte w katalogu mogą być korygowane przed przystąpieniem do licytacji.Do udziału w licytacji upoważnione są wszystkie osoby,bez konieczności wpłacania vadium. Organizator aukcji pobiera opłatę aukcyjną o wysokości 18% ceny wylicytowanej. Warunkiem otrzymania numeru licytacyjnego jest wypełnienie karty z danymi osobowymi i kontaktowymiprzed aukcją, ewentualnie nadesłanie tych danych e-mailem na adres [email protected] lub zgłoszenie ich telefonicznie na numer: 503 012 889.Osoby zainteresowane licytacją, a nie mogące w niej uczestniczyć osobiście mogą złożyć organizatorom aukcji oferty kupna z podaniem limitu cenowego (limit cenowy JEST INFORMACJĄ ŚCIŚLE POUFNĄ). W imieniu tych osób w licytacji weźmie udział upoważniony przedstawiciel organizatorów licytacji.Istnieje możliwość telefonicznego udziału w licytacji poszczególnych obiektów pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu organizatorom, jednak nie później niż 2 godziny przed terminem rozpoczęcia licytacji. W imieniu tych osób w licytacji weźmie udział upoważnionyprzedstawiciel organizatorów licytacji, będąc z nimi w kontakcie telefonicznym w czasie trwania aukcji. Aukcja prowadzona jest przez upoważnioną osobę–AukcjoneraPostąpienie w licytacji (podwyższanie stawki) wynosi 100 PLN, pomiędzy 2 000 zł a 5 000 zł wynosi 200 zł, powyżej kwoty 5 000 zł wynosi 500 zł. Zakończenie licytacji następuje w momencie trzykrotnegouderzenia młotkiem przez Aukcjonera, a nabywcą staje się osoba oferująca najwyższą kwotę.

W przypadku, gdy zakończenie licytacji następuje w sytuacji sporu, Aukcjoner ma prawo powtórzyć licytację.Zakończenie licytacji na poziomie ceny wywoławczej lub powyżej tej ceny oznacza, iż umowa kupna – sprzedaży została zawarta, a nabywca jest zobowiązany do zapłaty za obiekt w ustalonym regulaminem terminie.Nabywca zobowiązany jest wykupić wylicytowany obiekt w terminie 7 (siedmiu) dni roboczych od daty licytacji. W przypadku braku wpłaty w w/w terminie obiekt może być zwrócony właścicielowi, a transakcja zostanie anulowana. Możliwe formy płatności na Aukcji Sztuki Młodej to: płatność gotówką lub kartą w siedzibie Galerii Xanadu lub przelew bankowy na konto, na rachunek bankowy: Idea Bank, Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny Agnieszka Gniotek, ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa, nr. konta: 29 1950 0001 2006 0208 6989 0002. Prawo własności przechodzi na kupującego w momencie dokonania pełnej wpłaty.Organizatorzy aukcji dają gwarancję autentyczności oferowanych obiektów, jednak gdyby opis obiektu okazał się niezgodny ze stanem faktycznym lub istniała uzasadnionawątpliwość, co do jego autentyczności, nabywca ma prawo w ciągu 14 dni od daty aukcji zwrócić zakupiony obiekt, a organizatorzy aukcji oddadzą całą kwotę zakupu. Zakwestionowanie autentyczności obiektu musi być przez nabywcę poparte wiarygodnymi ekspertyzami.Organizatorzy aukcji nie ponoszą odpowiedzialności za ukrytewady fizyczne i prawne zakupionych obiektów, oraz zastrzegają sobie prawo do wycofania obiektu z licytacji bez podawania przyczyny.Polskie muzea mają prawo pierwokupu w wylicytowanej ceniewszystkich obiektów pod warunkiem, że zgłoszą chęć nabyciabezpośrednio po zakończeniu licytacji wybranego przedmiotu.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Page 34: 43 aukcja 22 września 2020 roku sztuki młodej godz. 19:30 · 2020. 9. 17. · sztuki młodej 22 września 2020 roku godz. 19:30. wystawa przedaukcyjna: od 15 września 2020 r

kontakt:503 012 889570 145 770570 145 170

[email protected]

WWW.GALERIAXANADU.pL

facebook.com/galeriaxanadu

instagram.com/xanadu_gallery