Click here to load reader

Seznam nadomestnih delov Lista parti di ricambio Spisak ... · PDF filelevi Bočni poklopac lijevi Seitenabdeckung links Side cover left Coperchio laterale sinistra Couvercle latéral

  • View
    215

  • Download
    2

Embed Size (px)

Text of Seznam nadomestnih delov Lista parti di ricambio Spisak ... · PDF filelevi Bočni poklopac...

  • SLO Seznam nadomestnih delov

    HR Spisak rezervnih delov

    GB Spare parts list

    D Ersatzteilliste

    I Lista parti di ricambio

    F Liste des pices de rechange

    NL Vervangonderdelenlijst

    151937104 158145936

    Velja od tov. t. dalje: Vai od tvor. broja dalje:

    Ab masch. Nr.: From mach Nr.: Da macch. Nr.: N de machine:

    Van mach nr.:

    S-FLOW = 141

    Priklop Priklop

    Anbaubock Hitch frame

    Telaio gancio Structure d'attache

    Koppelingskader

  • 1

    750.02.000.0

    S-FLOW=+141

  • Velja od tov. t. dalje: Vai od tvor. broja dalje: Ab masch. Nr.: From mach Nr.: Da macch. Nr.: N de machine : Van mach nr.:

    S-FLOW=+141

    1 t. Part No. Naziv dela (SLO) Naziv dijela (HR) Benennung (D) Description (GB) Descrizione (I) Description (F) Beschrijving (NL) Q

    1

    750021500

    Okvir zgornji kpl.

    Gornji okvir kompl.

    Oberrahmen Satz

    Upper frame set

    Telaio superiore compl.

    Cadre suprieur ens.

    Bovenste frame compleet

    1

    2 750021101 Nosilec spodnji kpl. Nosa donji kpl. Unteretrger zus. Holder lower cpl. Supporto linferiore cpl. Rceptacle infrieur ens. Houder onder kpl. 1

    3 750021990Z Sornik Svornjak Bolzen Bolt Bullone Boulon Bout 2

    4

    150380000

    Zati proni 10x45 DACROMET / ISO 8752

    Opruni klin 10x45 DACROMET / ISO 8752

    Spannstift 10x45 DACROMET / ISO 8752

    Tension pin 10x45 DACROMET / ISO 8752

    Perno tensione 10x45 DACROMET / ISO 8752

    Goupille de serrage 10x45 DACROMET / ISO 8752

    Spanstift 10x45 DACROMET / ISO 8752

    4

    5

    750022400

    Zaita kardana kpl.

    Zatita kardana kpl.

    Gelenkwellenschutz zus.

    P.T.O. shaft protection cpl.

    Protezione dellalbero

    cardanico cpl.

    Protection de l'arbre de

    transmission ens. P.T.O.-asbescherming kpl.

    1

    6 154928804 Varovalni zati Osiguravajui klin Klappstecker Linch pin Perno del linch Goupille Luspen 1

    8

    150691102

    ep PVC GPN 320 GL 50

    PVC ep GPN 320 GL 50

    Zapfen, plastisch GPN 320 GL 50

    Plug PVC GPN 320 GL 50

    Candela PVC GPN 320 GL 50

    Bouchon PVC GPN 320 GL 50

    Plug PVC GPN 320 GL 50 1

    9 750022100A Pokrov sredinski Sredinji poklopac Mittlere Abdeckung Central cover Coperchio centrale Couvercle du milieu Deksel midden 1

    10

    750022110B

    Pokrov stranski levi

    Boni poklopac lijevi

    Seitenabdeckung links

    Side cover left

    Coperchio laterale sinistra

    Couvercle latral gauche

    Zijdeksel linker

    1

    11 150426701 Podloka SKM 8 Podloka SKM 8 Scheibe SKM 8 Washer SKM 8 Rondella SKM 8 Rondelle SKM 8 Sluitring SKM 8 8

    12 150688802 Vijak M8x20 Vijak M8x20 Schraube M8x20 Screw M8x20 Vite M8x20 Vis M8x20 Schroef M8x20 8

    13

    750051000

    Hidravlino razbremenjevanje kpl.

    Razbremenjevanje hidrauliko kpl.

    Hydr. entlastung zus.

    Hydr. suspension cpl.

    Sospensione idr. cpl.

    Suspension hydraulique ens.

    Hydr. ophanging kpl.

    1

    14 750061001 Hidravlika kpl. Hidraulika kpl. Hydraulik kompl. Hydraulic compl. Compl. idraulico Ens. hydraulique Hydraulisch compl. 1

    15

    750022120B

    Pokrov stranski desni

    Boni poklopac desni

    Seitenabdeckung rechts

    Side cover right

    Coperchio laterale destra

    Couvercle latral droite

    Zijdeksel rechter

    1

    16 750062000B Veriga kpl. Lanac kpl. Kette zus. Chain cpl. Catena cpl. Ens. chane Ketting kpl. 1

  • 2

    750.02.150.0

    S-FLOW=+141

  • Velja od tov. t. dalje: Vai od tvor. broja dalje: Ab masch. Nr.: From mach Nr.: Da macch. Nr.: N de machine : Van mach nr.:

    S-FLOW=+141

    2 t. Part No. Naziv dela (SLO) Naziv dijela (HR) Benennung (D) Description (GB) Descrizione (I) Description (F) Beschrijving (NL) Q

    1

    750021510B

    Okvir zgornji var. (ojaan)

    Gornji okvir zatita (ojaana)

    Oberrahmen geschweit (verstrkt)

    Upper frame welded (reinforced)

    Telaio superiore saldato (rinforzato)

    Cadre suprieur soud (renforc)

    Bovenste frame gelast (versterkt)

    1

    2 750021900 Sornik Svornjak Bolzen Bolt Bullone Boulon Bout 1

    3

    150454902

    Zati proni 8x45 DACROMET / ISO 8752

    Opruni klin 8x45 DACROMET / ISO 8752

    Spannstift 8x45 DACROMET / ISO 8752

    Tension pin 8x45 DACROMET / ISO 8752

    Perno tensione 8x45 DACROMET / ISO 8752

    Goupille de serrage 8x45 DACROMET / ISO 8752

    Spanstift 8x45 DACROMET / ISO 8752

    7

    4

    750021301

    Nosilec gibljivi kpl.

    Nosa pokretni kompl.

    Trger beweglicher Satz

    Holder movable, set

    Supporto mobile, compl.

    Support flexible ens.

    Drager beweegbaar compleet

    1

    5

    750021910B

    Sornik odstavljanje var.

    Svornjak razmak zat.

    Abstellbolzen geschweit

    Disconnection bolt welded

    Bullone per rimozione saldato

    Boulon amovible soud

    Pin ontkoppeling gelast

    1

    6 750022031 Odstavljanje kpl. Razmak kpl. Abstellung Satz Disconnection set Rimozione compl. Enlvement ens. Ontkoppeling compleet 1

    7 000246601 Mazalka AM 8x1 Mazalica AM 8x1 Nippel AM 8x1 Nipple AM 8x1 Cappuccio AM 8x1 Raccord AM 8x1 Nippel AM 8x1 2

    8 750021890Z Sornik Svornjak Bolzen Bolt Bullone Boulon Bout 2

    9 151078808 Krogla Kugla Kugel Sphere Sfera Sphre Bol 2

    10

    150084704

    Zati proni 5x32 DACROMET / ISO 8752

    Opruni klin 5x32 DACROMET / ISO 8752

    Spannstift 5x32 DACROMET / ISO 8752

    Tension pin 5x32 DACROMET / ISO 8752

    Perno tensione 5x32 DACROMET / ISO 8752

    Goupille de serrage 5x32 DACROMET / ISO 8752

    Spanstift 5x32 DACROMET / ISO 8752

    1

    11 000224901 Podloka 18 Zn 200HV Podloka 18 Zn 200HV Scheibe 18 Zn 200HV Washer 18 Zn 200HV Rondella 18 Zn 200HV Rondelle 18 Zn 200HV Sluitring 18 Zn - 200 HV 2

    12 151381105 Vzmet 1 Opruga 1 Feder 1 Spring 1 Molla 1 Ressort 1 Veer 1 2

    13 750021970Z Sornik Svornjak Bolzen Bolt Bullone Boulon Bout 1

    14 750021450B Roica var. Ruica var. Hebel geschw. Lever welded Leva saldato Levier soude Hendel gelast 1

    15 750021980 Blailec - gumi Ublaiva - gumeni Dmpfer Gummi Shock absorber rubber Gomma di ammortizzazione Amortisseur en caoutchouc Demper - rubber 2

    16 150426809 Podloka SKM 10 Podloka SKM 10 Scheibe SKM 10 Washer SKM 10 Rondella SKM 10 Rondelle SKM 10 Sluitring SKM 10 5

    17 150275400 Matica M10 Navrtka M10 Mutter M10 Nut M10 Dado M10 crou M10 Moer M10 5

    18 750021410Z Sornik Svornjak Bolzen Bolt Bullone Boulon Bout 1

    19 152237510 Podloka Podloka Scheibe Washer Rondella Rondelle Sluitring 4

    20

    150689106

    Matica navlena estroba M8 (Art. 6424333)

    Navrtka - estruba M8 (Art. 6424333)

    Blindnietmutter-Sechskant M8 (Art. 6424333)

    Rivet nut - hexagon M8 (Art. 6424333)

    Dado rivetto - esagonale M8 (Art. 6424333)

    crou rivet - hexagone M8 (Art. 6424333)

    Klinkmoer - hexagoon M8 (Art. 6424333)

    8

    21 153160509C Varovalo Osigura Sicherung Protection Protezione Protection Bescherming 1

    22 150407205 Vijak M10x35 Vijak M10x35 Schraube M10x35 Screw M10x35 Vite M10x35 Vis M10x35 Schroef M10x35 1

    23 150165902 Vijak M12x60 Vijak M12x60 Schraube M12x60 Screw M12x60 Vite M12x60 Vis M12x60 Schroef M12x60 1

    24 150160300 Matica M12 Navrtka M12 Mutter M12 Nut M12 Dado M12 crou M12 Moer M12 1

    25

    910096201C

    Vzmet kronikasta 12,3x34x1,5

    Kruna opruga 12,3x34x1,5

    Tellerfeder 12,3x34x1,5

    Plate spring 12,3x34x1,5

    Molla del piatto 12,3x34x1,5

    Ressort lame 12,3x34x1,5

    Plaatveer 12,3x34x1,5

    2

    26 000222501 Matica M12 Navrtka M12 Mutter M12 Nut M12 Dado M12 crou M12 Moer M12 4

    27 750022000Z Dralo kardana Dra kardana Gelenkwellenhalter P.T.O. shaft holder Supporto dellalbero cardanico

    Rceptacle arbre de transmission

    P.T.O.-ashouder 1

  • 2

    750.02.150.0

    S-FLOW=+141

  • Velja od tov. t. dalje: Vai od tvor. broja dalje: Ab masch. Nr.: From mach Nr.: Da macch. Nr.: N de machine : Van mach nr.:

    S-FLOW=+141

    2 t. Part No. Naziv dela (SLO) Naziv dijela (HR) Benennung (D) Description (GB) Descrizione (I) Description (F) Beschrijving (NL) Q

    28 750021490B Roica var. Ruica zat. Hebel geschweit Lever, welded Leva saldata Poigne soude Hendel gelast 1 29 750022350 Sornik Svornjak Bolzen Bolt Bullone 5 Boulon Bout 1

    31 750022250B Noga podporna var. Potporna noga var. Sttzfu geschw. Jack Stand welded Basamento Jack saldato Chandelle soude Assteun gelast 1

    32

    000232911

    Zati proni 5x45 DACROMET / ISO 8752

    Opruni klin 5x45 DACROMET / ISO 8752

    Spannstift 5x45 DACROMET / ISO 8752

    Tension pin 5x45 DACROMET / ISO 8752

    Perno tensione 5x45 DACROMET / ISO 8752

    Goupille de serrage 5x45 DACROMET / ISO 8752

    Spanstift 5x45 DACROMET / ISO 8752

    2

    33

    150459603

    len spojni 11x31

    Spojni lanak 11x31

    Schlussglied 11x31

    Locking link 11x31

    Articolo per accoppiamento 11x31

    Joint 11x31

    Verbindingsstuk 11x31 2

    34

Search related