8
Broj: 14 Izlazi od 2005.g. Škabrnja, 27. studeni 2005.g. ZAOSTALA UTAKMICA 11. kola 16.kolo 1.ŽNL ZL.LUKA : ŠKABRNJA 1:2 HV POSEDARJE : 4 (1) ŠKABRNJA : 2 (1) 17.kolo 1.ŽNL ŠKABRNJA: 1 (0) HAJDUK : 2 (2) SUDAC DAMIR DUKIĆ SVOJIM LOŠIM SUĐENJEM POMOGAO DOMAĆINU DA POBIJEDI VELIKU PODRŠKU SA TRIBINA ŽUTIMA DALA JE SKUPINA NAVIJAČA „TORNADO ŠKABRNJA“ POSLJEDNJE KOLO 1.ŽNL: DANAS GOSTI BILI PUNO BOLJI I ZASLUŽENO UZELI BODOVE! N.K.ŠKABRNJA AJMO ŽUTI !!! ŠKABRNJSKI SPORTSKI BILTEN SVE O SPORTU ČITAJTE NA STRANICAMA NAŠEG LISTA

Citation preview

Page 1: AJMO ŽUTIskabrnja.com/novosti/ajmo_zuti/16_kolo.pdf · 2006. 4. 7. · sudac damir duki Ć svojim loŠim su Đenjem pomogao doma Ćinu da pobijedi veliku podrŠku sa tribina Žutima

Broj: 14 Izlazi od 2005.g. Škabrnja, 27. studeni 2005.g. ZAOSTALA UTAKMICA 11. kola 16.kolo 1.ŽNL ZL.LUKA : ŠKABRNJA 1:2 HV POSEDARJE : 4 (1) ŠKABRNJA : 2 (1) 17.kolo 1.ŽNL ŠKABRNJA: 1 (0) HAJDUK : 2 (2) SUDAC DAMIR DUKIĆ SVOJIM LOŠIM SUĐENJEM POMOGAO DOMAĆINU DA POBIJEDI

VELIKU PODRŠKU SA TRIBINA ŽUTIMA DALA JE SKUPINA NAVIJAČA „TORNADO ŠKABRNJA“

POSLJEDNJE KOLO 1.ŽNL: DANAS GOSTI BILI PUNO BOLJI I ZASLUŽENO UZELI BODOVE!

AJMO ŽUTI!!

Škabrnjski sportski bilten ____________________________ Izdavač: N.K. Škabrnja K.K. Škabrnja ___________________________________

Glavni urednik: Ivica Jurić __________________________________

Suradnici: Blaženka Tadić Božo Škara Šime Ivković __________________________________

Telefon: 023/637 034 E-mail: [email protected] bilten u cijelosti možete pročitati na internet stranici www.skabrnja.com

16 .KOLO 1.Ž.N.L ………………… NOGOMET IZVJEŠĆE …………. 17 .POSLJEDNJE KOLO 1.ŽNL….. OGLASI…………………………….. ZADNJA……………………………

3

3

Rezultati 16.kola 1.ŽNL KONAČNA LJESTVICA DRAGOVOLJAC:PRIMORAC 3:2 (2:0) VIR –ZL.LUKA 1:0 (0:0) BIBINJE-RAŠTANE 3:3 (1:1) CROATIA-POLAČA 0:0 POSEDARJE-ŠKABRNJA 4:2 (1:1) ZRMANJA-NOVA ZORA 1:1 (1:1) SABUNJAR-ZEMUNIK 3:0 (1:0) HAJDUK-PAKOŠTANE 3:2 (0:1) NOŠK-GALOVAC 3:1 (0:1) REZULTATI 17. KOLO 1.ŽNL POLAČA-ZRMANJA 5:0 (3:0) ZEMUNIK-CROATIA 1:4 (0:1) RAŠTANE-SABUNJAR 2.1 (1:0) GALOVAC-BIBINJE 8:0 (3:0) ZL.LUKA-NOŠK 2:2 (0:2) PRIMORAC-VIR 3:2 (1:2) PAKOŠTANE-DRAGOVOLJAC 0:5 (0:4) ŠKABRNJA-HAJDUK 1:2 (0:2) NOVA ZORA-POSEDARJE 0:0 N.K.ŠKABRNJA-STRIJELCI

PAKOŠTANE 17 1 3 13 12:42 6

MARIO VIDUKA 12 ANTE PERICA 2 ANTONIO JURIĆ 1 IVAN JURIĆ 1 MILAN JERGOVIĆ 2 MARKO GOSPIĆ 2 ZORAN BILAVER 2 ŠIME IVKOVIĆ 2

4

4

N.K.POSEDARJE

16.KOLO 1.ŽUPANIJSKE NOGOMETNE LIGE 20.studeni 2005.g

25 prekršaji 18

3 zaleđa 4 4 korneri 3 8 slob. udarci 7 7 udarci na gol 6 7 udarci u okvir 6 52 % posjed lopte 48%

ŠIMUNOV . B.JURIĆ TOKIĆ A.JURIĆ . . . KARLIĆ A.KARDUM . . IVKOVIĆ JERGOVIĆ PERICA . . . BILAVER VIDUKA . .

ŠOKOTA . ŠIMURINA KAJTAZI KLANAC . . . BOLIĆ MIRKOVIĆ . . V.KLANAC BARIČEVIĆ M.KLANAC . . . ČULINA KAJTAZI . .

5

5

TEKST I FOTO:Ivica Jurić

HV POSEDARJE –ŠKABRNJA 4:2 (1:1)

IZJAVE

VRATAR: Radenko Šimunov

Na današnjoj utakmici bili smo oslabljeni neigranjem ključnih igrača, ali to nije presudno za utakmicu. Izgubili smo zahvaljujući sudcu Dukiću koji je bio naklonjen domaćinu.

Kapetan domaćih

Vrlo dobra utakmica u kojoj je moja ekipa imala više od igre, presudio je domaći teren, bodovi ostaju u Posedarju.

Posedarje-Igralište HV Posedarje,Gledatelja 200. Sudac:Damir Dukić (Zadar).Pomoćnici: Vladimir Matoković (Karin) i Antonio Paro (Pag).Delegat: Dubravko Oguić (Pag).Strijelci: 0:1 Bilaver (8min),1:1M.Kajtaz (45 min),2:1(Mrkela (65),2:2 Jergović (70min),3:2 M.Kajtazi (90 min) 11 m, 4:2 Mrkela (90 min) Igrač utakmice:Marko Kajtazi-HV Posedarje HV Posedarje: Šokota,Šimurina,M.Kajtazi,I.Klanac,Bolić,Mirković, (od 73 V.Klanac),Baričević,M.Klanac,Čulina, L.Kajtazi,Zdrilić (od 7 Mrkela) Trener: Vlado Mandić Škabrnja: Šimunov,B.Jurić,Kardun,,Karlić,Tokić,A.Jurić,Perica,Ivković,Viduka,Jergović,Bilaver Trener: Zdravko Ražov U vrlo dobroj utakmici punoj naboja,zahvaljujući sudcu Damiru Dukiću koji je sa svojim lošim suđenjem pomogao domaćinu da ostvari pobjedu.Od prve minute vidjela se naklonost sudca domaćinu.Sudac je donosio čudne nekorektne odluke.Škabrnja je krenula vrlo dobro, i već u 8 minuti povela sa 1:0,uprkos problemima ,jer danas nisu igrala 4 ključna igrača. Trenutno stanje je čvrsto osmo mjesto.U živoj utakmici punoj tempa po travnatom vrlo dobrom terenu gledali smo dobar nogomet obiju ekipa. U 8 minuti slobodan udarac Bilavera sa 35 metara lopta završava u mreži domaćeg vratara Šokote.Eurogol. U 15 minuti vrlodobra obrana vratara Šimunova,da bi odmah zatim Jergović uputio snažan udarac,ali lopta je fijuknula preko gola.U prvom poluvremenu gosti posjeduju više loptu. U 35 min.bilježimo udarac Jergovića vratar gostiju brani.Nastavlja se pritisak domaćih,i to je rezultiralo sa izjednačenjem 1:1 igrala se 45 min.strijelacM.Kajtazi.U drugom djelu nadmoć domaćih,ali i gosti imaju svoje šanse,koje su završavale u nogama dobrog domačina.Do kraja smo vidjeli još nekoliko prilika.U 65 minuti vodstvo domaćina 2:1 strijelac Mrkela,a nakon nekoliko minuta izjednačenje 2:2 Jergović-još jedan eurorogol iz slobodnog udarca ,igrala se 70 minuta.I kad su gledatelji očekivali kraj čudna odluka sudca Dukića koji svira jedanesterac ,i poklanja pobjedu domaćinu strijelac iz jedanaesterca u 90 min bio je M.Kajtazi.Gosti prosvjeduju,netko je dao loptu nasumice domaćem igraču Mrkeli, koji samo nakon nekoliko sekundi poslije izvođenja jedanaesterca povisuje na konačnih 4:2,ove dobre utakmice koju je zahvaljujuči lošem suđenju,i naklonosti domaćinu završila ovako.

IZJAVE GLEDATELJA

Dobra utakmica, šteta što su sudci pokvarili ovaj sportski događaj

6

6

ŠKABRNJA:HAJDUK 1:2 (0:2)

POSLJEDNJE 17. KOLO PRVE ŽUPANIJSKE NOGOMETNE LIGE

Škabrnja, 27.studeni 2005.Igralište Vlačine ,Gledatelja 150. Sudac:Branimir Milačić (Biograd).Pomoćnici: Roko Šimunić (Bibinje) i Filip Rubelj (Zadar).Delegat: Filip Rubeljć (Zadar).Strijelci: 0:1 Gusar (13min),2:0 J.Čulina (42 min),2:1(M.Viduka (74 min) Igrač utakmice:Krešo Čulina(Hajduk) Škabrnja: Šimunov,B.Jurić,Pešut,Karlić,Erlić,A.Jurić,Bilaver,,Ivković,Viduka,Jergović,Perica Još je igrao:Kardum Trener: Zdravko Ražov Hajduk: A.Pedić,M.Pedić.J.Čulina.M.Čulina,T.Viduka,Gusar, Š.Čulina,Mitrović,I.Viduka,K.Čulina,M.Čulina Trener: Duško Zubčić U vrlo dobroj utakmici punoj žara po kišnom vremenu, blatnjavom i grbavom terenu gosti su bili bolja momčad,i zasluženo odnijeli bodove u Pridragu.Momčad žutih nije pokazala dobru igru kao u prethodnim kolima,a danas je bila oslabljena za 4 igrača(nije nastupio Bakarić,Tokić,Gospić i D.Jurić).Gosti su imali više loptu u nogama često su napadali kombinirali i stvarali prilike u šesnaestercu domaćina.Vidjeli smo na desetke prilika koje su završavale ili promašajima gostujućih napadača ili je iskusni Šimunov to obranio. Od prve minute vidjela se premoć gostiju.U 13 minuti gosti imaju korner poluvisoka lopta Gusar postavlja glavu i lopta je u mreži domaćina 0:1 . Škabrnja ne uspjeva uspostaviti ravnotežu,nekontroliraju loptu,sljedilo je par pokušaja,Viduke,Jergovića.Bilavera ali neuspješno.Kad se priželjkivalo izjednačenje šok za domaćina.Igrala se 42 minuta 0:2 eurogol J.Čuline neobranjivo sa tim rezultatom otišlo se na odmor. U drugom dijelu nekoliko vrlodobrih obrana domaćeg vratara Šimunova.Gosti posjeduju više loptu, pritišću domaći se brane. U 65 min.bilježimo udarac Jergovića vratar gostiju brani.Do kraja smo vidjeli još nekoliko prilika.U 74 minuti gol domaćina 2:1 strijelac M.Viduka neobranjivo. Do kraja utakmice gledamo još nekoliko neiskorištenih prilika na obije strane,utakmica završava porazom domaćina,koji je prije nekoliko kola igrao dobar nogomet,prvenstvo završava a Škabrnja drži 10 mjesto na tablici sa osvojenih 26 bodova,dok je Hajduk iz Pridrage na 11 mjestu sa osvojena 23 boda.

Mate Erlić kap.domaćih Zaslužena pobjeda gostiju, danas smo bili oslabljeni, nisu igrala 4 igrača i to nas je koštalo 3 boda.

Tomislav Viduka-kap.Hajduk Moji su igrači imali više opd igre, i zasluženo pobijedili.Težak teren nije nam dozvolio da damo više golova. Čestitke Škabrnji na fer igri. IZJAVE GLEDATELJA

Luka Jurić Naša momčad je pružila lošu partiju Nedostajali su ključni igrači.Treba čestitati gostima.

7

7

17.KOLO 1.ŽUPANIJSKE NOGOMETNE LIGE

20.studeni 2005.g

N.K.HAJDUK

15 prekršaji 18 3 zaleđa 4 4 korneri 8 8 slob. udarci 7 7 udarci na gol 6 5 udarci u okvir 8 45 % posjed lopte 55%

A.PEDIĆ . M.PEDIĆ T.VIDUKA J.ČULINA . . . M.ČULINA GUSAR . . Š.ČULINA MITROVIĆ I.VIDUKA . . . K.ČULINA M.ČULINA . .

ŠIMUNOV . B.JURIĆ ERLIĆ PEŠUT . . . KARLIĆ A.JURIĆ . . IVKOVIĆ JERGOVIĆ BILAVER . . . PERICA VIDUKA . .